זיהוי תכשיטי וייס מזויפים

איסוף תכשיטי וינטג' הוא כיף, ותחביב נהדר עבור אנשים רבים שהם אספנים, קונים וסוחרים. בשנה האחרונה הופיעו תכשיטי וייס מזויפים באיביי, ובאתרי מכירות פומביות מכובדים אחרים כמו יאהו. אנשים רבים מטעים ומוציאים יותר כסף מהנדרש. יש דברים שצריך להיזהר מהם בעת רכישת כל סוג של תכשיטי וינטג'.

וייס סגרה את שעריה בשנת 1971 ואינה מייצרת עוד תכשיטים. תכשיטי וייס מזויפים מיוצרים על ידי מפעל ברוד איילנד ואף מתחילים לייצר עגילים תואמים. לא רק בארה"ב אלא עכשיו מתחיל באנגליה. התכשיטים המזויפים ידועים כעכשוויים והם בדרך כלל יפים, בהירים וצבעוניים. לרובם יש גב מרקם של תכשיטים לא יקרים.

כדי להחמיר את המצב הם מתחילים עכשיו לייצר תכשיטים מזויפים של ליסנר ואייזנבורג. כדי לוודא שאתה מקבל תכשיט אותנטי שאל את המוכר אם התכשיט הוא וינטג' או עכשווי. בקש מהם לשלוח לך תמונות של הצד האחורי כדי לראות אם יש לו מרקם או לא. הדרך הטובה ביותר לוודא את האותנטיות שלו היא לקנות אצל סוחר מוכר שייתן לך תעודת מקוריות. אספתי תכשיטי וינטג' לאורך השנים ורוצה להזהיר אחרים לוודא שהפריטים שלהם וינטג' ואותנטיים. כאספנים, אנו מעריכים תכשיט וינטג' כחלק מהעבר! המשיכו לחפש, ותהנו מהאוצרות שלכם!


Source by Janette Rochman

About admin

Check Also

תכשיטים קלים: תכשיטים מבוקשים על ידי נשים מודרניות

בזמן שאנחנו מדפדפים את דפי ההיסטוריה, אנחנו מגלים שיותר טוב עקבו אחרי ההתלבשות לחתונות. נשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments