חגגו את תכשיטי הגוף שלכם עם אסטרטגיות הקידום הטובות ביותר בסביבה

מדוע חנויות מקוונות עובדות טוב יותר היום? כמעט לכולם יש גישה לאינטרנט ויחד עם זה מגיעה החשיפה שמובילה לקוחות ישירות למותגים ולאתרים שלהם; רבים מהם זמינים במחירים הטובים ביותר, בתעריפים מוזלים ואפילו יש הצעות בשילוב עם מוצרים מרגשים אחרים. יתרונות אלו אינם שונים כאשר מדובר בתכשיטי גוף. יש שוק ענק בחוץ עבור השיפורים השונים הזמינים עבור מעריצים בלעדיים של תכשיטי גוף ואביזרים נוספים. מעצבים חדשים שאינם מסוגלים לפרסם את מרכולתם בקנה מידה גדול עלולים להתמודד עם בעיה כאשר הם מתחרים עם מותגים גדולים כל כך שיש להם תקציב עצום לצרכי הפרסום שלהם.

מנסה את החזית הקמעונאית

פתיחת חנויות קמעונאיות עולה הרבה כסף. יש לשכור או לשכור חנות. צריך למנות צוות, לעשות או לשנות את הפנים ולהזמין את הרהיטים המתאימים כדי להציג כמה מהעבודות הטובות ביותר שלך. ביחד זה יכול להסתכם בהוצאה גדולה; וגם אז אתה לא יכול להבטיח שההשקעה הזו תצליח ותתחיל לראות איזושהי החזר על ההשקעה שלך. יתר על כן, ישנם מותגים מיוחדים אחרים שיש להם מונופול בשוק זה ויזם קטן, אפילו עם עיצוב ייחודי, לא יוכל לעשות חיל בתרחיש זה.

התקרבות אישית עם חנויות פירסינג

זוהי דרך נוספת למכור את תכשיטי הגוף שלך. חנויות פירסינג חוות זרם של מבקרים וקונים בחלונות, מדי יום ביומו. הם האנשים המושלמים לפרסם ולמכור את הסחורה שלך. לקוחות רואים את העיצובים שלך ישירות, בוחנים אותם ואז בוחרים אותם, ובכך הופכים את היצירות שלך לפופולריות. אין עלות פרסום נוספת מכיוון שלחנות יש קהל לקוחות משלה. לחנויות רבות יש אפילו אתרי אינטרנט משלהן אשר יציגו את העיצובים שלך בדפים שלהם ויספקו למעצבים צעירים חדשים ויוזמים חשיפה רבה עוד יותר.

הצגת העבודה שלך באינטרנט

הקמת אתר אינטרנט משלך מעולם לא הייתה קלה כמו היום. זה לא דורש הרבה השקעה אבל יש את המחיר של נטילת הטכנולוגיה ועיצוב האתר שלך. הגדר זאת ותוכל לראות את העיצובים שלך מוצגים בגדול עם הזמנות שניתן לבצע ישירות באתר. כמובן שתצטרכו להציג מספר לא מבוטל של עיצובים כדי למשוך את עיניו של הלקוח. עם קצת פרסום, אתה יכול להבטיח שתחום תכשיטי הגוף יודע על העיצובים שלך ועל המותג החדש שלך שהושק. מלבד זאת, תוכל לפרסם גם בפורטלים פופולריים אחרים של קניות בשוק תכשיטי הגוף. אתרים פופולריים רבים מציעים שילוב מעולה של מוצרים סיטונאיים ממעצבים שונים, ומעניקים להם אפשרות מצוינת למכור את היצירות המעוצבות באופן בלעדי.


Source by Luke Harper

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments