חמישה דברים שרצית לדעת על פירסינג באף אבל שכחת לשאול

אמנות גוף ושינוי הם חלק מהחוויה האנושית. אפילו הצורות הקטנות ביותר של אמנות הגוף, כמו פירסינג באף, יכולות להיות דרכים יפות לחגוג את החיים. למרבה המזל, חלוף הזמן ראה את החברה קצת יותר פתוחה ומקבלת את אלה שמחבקים את החיים של קעקועים, פירסינג ואופני גוף.

אבל אם נחזור לנקב האף, זוהי החלטה סגנונית ייחודית של הלובש לקבל קצת ניצוץ או ברק ממש באמצע הפנים שלהם. הוא מושך מיד את תשומת לבו של הצופה לאף, וזה יכול להיות דבר טוב או רע. לחלקם עדיין יש נופים עמילניים במידה מסוימת של כל העניין וגושים אף שחודר לאותו דיון כמו קעקוע צוואר או פנים. ברור שאולי הם אומרים כי התקבלה החלטה לחיות חיים בלי לדאוג לשמירה על פרנסה ראויה מכיוון שהם מעדיפים לקשט את פניהם.

ובכל זאת, פירסינג באף הוא די פופולרי. במאמץ להיות שקוף, אמא שלי, בת כמעט שבעים, חוטמת באף. שוב, היא תמיד הייתה מוכנה ומוכנה להגיד למישהו שידביק את זה ויטפל בעניינים שלהם. היא אוהבת את זה כי זה גורם לה להרגיש מגניב, והיא באמת זוכה לבעיטה מבנות מתבגרות ניגשות אליה וגורמות לה להרגיש חסרת גיל.

אם חשבת פעם על פירסינג באף אבל לא ידעת מה לשאול, הנה כמה דברים שכדאי לזכור:

הכאב ישתנה בין אנשים חלק מהאנשים מספרים סיפורים על הכאבים המחרידים שהם חוו כשנקבו באף, בעוד שאחרים הרגישו אולי מעט צביטה. זה שונה אצל כולם.

מתכות בטוחות מול מתכות לא בטוחות – גם מעבר לאילו מתכות בטוחות לשימוש לניקוב, חשוב לדעת לאילו חומרים אתה אלרגי. הדבר האחרון שאתה רוצה לחוות הוא תגובה רעה שעלולה להרוס את הפירסינג שלך, אבל אתה בהחלט רוצה להימנע מתגובה שעלולה להזיק לבריאות שלך.

סוגי טבעות אף וסגנונות פירסינג – אם אתה מודע רק לסוג אחד של טבעת ואף לנקב, יש לך שיעורי בית רציניים לעשות.

ריפוי משתנה בין אנשים – באותו אופן שבו כולם חווים כאב קצת אחרת, כך גם אותו דבר לגבי מהירות המרפא. זה יכול להיות מעצבן, אבל אתה צריך להיות סבלני.

בעלות נמוכה יחסית – פירסינג באף הוא גיחה די זולה לעולם של אמנות הגוף והשינוי. רק תהיה בטוח שתוכל לשמור על הטיפול לאחר ולתת לו את הזמן הנכון להחלים.

ניקוב אף הוא דרך קטנה ומסודרת להיכנס לעולם אמנות הגוף ושינוי. עם תג מחיר נמוך למדי וטיפול קל בדרך כלל, זו דרך מגניבה שמישהו יכול להגיד: "הנה אני. תתמודד עם זה". ובכל זאת, אם אתה לא בטוח אם זה מתאים לך, בקר במספרות ופגוש פירסרים. אינטראקציות אישיות אלו עשויות להיות בדיוק מה שאתה צריך כדי להתגבר על כל חשש שאתה עשוי להרגיש.


Source by Morris Raymond

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments