חמישה דברים שתמיד רצית לדעת על קעקוע אבל פחדת לשאול

רוב הסיכויים שבין אם זה עמית לעבודה, חבר, בן משפחה או אפילו מכר כללי, אתם בוודאי מכירים מישהו שיש לו קעקוע. ככל שהם נפוצים עכשיו, אולי אפילו יהיה לך קשה יותר למצוא מישהו שאין לו. יתרה מכך, הסקרנות שלך כמעט הוציאה ממך את המיטב, ולמרות שבסתר אתה מייחל שתוכל לשאול כמה שאלות על חווית הקעקוע, השתחררת.

זה בסדר. זה יכול להיות קצת מוזר לשאול מישהו על משהו בגוף שלו, אבל היה סמוך ובטוח, אתה לא לבד שאתה קצת סקרן לגבי כל תהליך הקעקוע. לא רק שצורה זו של אמנות גוף גדלה בפופולריות, אלא שבמשך זמן מה, תוכניות טלוויזיה המבוססות על קעקועים היו כל כך זעם. השגת קצת תובנות על עולם אמנות הגוף, אבל קיבלת יותר מידע על דרמה בתוכנית ריאליטי מאשר על עבודת הקעקועים בפועל.

אם זה גורם לך להרגיש טוב יותר, אמני קעקועים מודעים לשאלות שלך וישמחו לענות עליהן. אז, אל תתביישו. בהתחשב באזורי הגוף שיכולים לשמש כקנבסים, תידרש יותר משאלה פשוטה כדי לגרום למקעקע להסמיק.

בחיפוש אחר מספר רשימות שאלות נפוצות ממכוני קעקועים שונים, הנה חמשת הדברים שרוב האנשים רצו לדעת על קעקוע:

האם זה בטוח? – המכונים הטובים ביותר בעסק מקפידים על שמירה על ניקיון ותברואה. יותר ויותר תשומת לב מוקדשת על ידי הרשויות כדי לוודא שהמכונים שומרים על בטיחות הלקוחות. במילה אחת, כן, לעשות קעקוע זה בטוח, אבל בדוק את הפרוטוקול של מכון פוטנציאלי.

האם התמחור נקבע באבן? – למכוניות יש בדרך כלל מחיר מינימום, אך התמחור יכול להשתנות בדרך כלל בהתאם לכמות ההתאמה האישית והעבודה הכרוכה בכך. זהה לגבי הגודל ומשך הזמן להשלמת יצירה.

איפה זה הכי כואב? – אזורים של עור רגיש (כלומר, בתוך המרפק) וליד עצם או סחוס (כלומר, בחלק העליון של כפות הרגליים ומפרקי האצבעות) נוטים לכאוב ביותר. כולם שונים.

האם הכאב חמור כפי שהוא נראה? – בכנות לא. כל אחד מגיב אחרת למחט, אבל לרוב זה לא כזה נורא.

האם קעקועים באמת ממכרים? – בעוד שאנשים רבים מסתפקים בקעקוע קטן אחד, רבים אחרים לא יכולים לחכות להתחיל לעטר את גופם בעוד דיו. 'ממכר' היא כנראה המילה הלא נכונה, אבל יש משהו בלהתרגש רגשית מכך שהגוף שלך הופך ליצירת אמנות.

בונוס: האם אמנים זמינים לשאלות לאחר טיפול? האמן שלך הוא האדם שאתה רוצה לשאול שאלות לגביו כשזה מגיע לטיפול לאחר. לא רק שמקעקע צריך לספק מידע מפורט על איך לטפל בקעקוע שלך, אלא שהם צריכים להיות פתוחים לספק מידע לאחר מכן כי הקעקוע שלך הוא הרחבה שלהם. זו שאלה גדולה שצריך לשאול לפני שמדביקים דיו.

קעקוע יכול לייצג משהו שונה עבור כל אדם שמחליט לקבל אחד. חלקם עשויים להנציח אירוע מיוחד בעוד שאחרים עשויים לחגוג את חייו של מישהו שנפטר לאחרונה. קיים מגוון כה רחב של סיבות לביצוע קעקוע, עד כי הגיוני שמישהו יהיה סקרן מאוד לדעת מה קורה במוחו של הלקוח, כמו גם מה קורה במוחו של האמן. אם אתה שוקל לעשות את הקעקוע הראשון שלך ויש לך שאלות לגבי התהליך, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות הוא לבקש מהאמנים את ההשקעה שלהם. בדרך זו, תוכל לקבל החלטה מושכלת לגבי קעקוע.


Source by Morris Raymond

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments