טבעות אף, חתיכים ועצמות – מה מתאים לך?

פירסינג באף הפך לפופולרי מאוד בקרב אנשים שמצדדים בפירסינג משטח; טבעות אף, ניטים וכדורים הם למעשה שני בפופולריות אחרי פירסינג באוזניים. למרות שיש יותר נשים עם פירסינג אפים מאשר גברים, מי שעונד פירסינג בנחיריים עושה הצהרה אישית עבור עצמו. פירסינג מוצלח פירושו שמישהו פעל לפי הוראות הפירסינג לאחר הטיפול באף שלו.

לפירסינג באף יש מקום נפוץ בקרב תרבויות הודו כמו גם ברוב חלקי המזרח התיכון. למען האמת, בהודו ובחלקים מסוימים של המזרח התיכון, גבר נותן לאישה שהוא עומד להתחתן עם טבעת באף שהיא המקבילה של העולם המערבי לטבעת נישואין. בימינו, עצמות האף הן די פופולריות. אישה תצטרך רק לסובב את ראשה כדי שאנשים אחרים וגברים בפרט יבינו שהיא כבר נשואה.

אם תחליט שאתה רוצה ללכת ולנקב את הנחיר שלך, יש למעשה כמה טבעות אף, חתיכים ועצמות שאתה יכול לבחור. יש את הבורג שמתחיל בתור חתיך ישר אבל יש לו ווים כמו גם קימורים כך שלא תוכל לשלוף אותו בקלות ללא קשר לכמה אתה מושך בו. החתך המסוים הזה מוכנס דרך הנחיר על ידי החדרה איטית ומוסר בזהירות דרך החלק הבשרני של הנחיר. עצם אף לעומת זאת היא מעין חתך שבקצהו האחד חלק עגול גדול שנדחף דרך הנחיר כך שהתכשיט נשמר במקומו.

יש הרבה אנשים שממליצים לא להשתמש בעצם אף כאשר אתה מחליט להמשיך ולחורר את האף בפעם הראשונה. בגלל האופן שבו מעוצבת עצם האף, קיימת אפשרות ברורה שהפיר של החתך יהיה קצר מדי כדי לעבור לגמרי דרך נחיר שבמקרה הוא קצת יותר עבה מהאדם הממוצע. גם אם פירסינג מתבצע במלואו דרך הבשר, זה לא אומר שהנפיחות שלאחר מכן לא תבלע את עצם האף. אם הפנים הפנימיות של הפירסינג מתרפאים, ייתכן שיהיה צורך להסיר את עצם האף בניתוח.

כאשר אתה עונד תכשיטים מעצם האף, הפצע של האף שלך היה מחלים סביב החתך שננעץ דרך הנחיר שלך, עם הקצה בצורת ביצה, שהוא קצת יותר גדול מהפיר, זה מקשה מאוד על הסרה ואף יכול להאט או להאט או גרוע מכך – הפוך את תהליך הריפוי מכיוון שאם תזיז אותו או תנסה להוריד אותו, אתה תקרע את רקמת הריפוי, וגורם לפצע נוסף. פירסרים ממליצים לעתים קרובות יותר מאשר לא לבחור במקום בורג אף במהלך ההתחלה. בורג אף שעשוי מפלדת אל חלד כירורגית או אם אתה יכול להרשות לעצמך, בורג אף זהב שמונה עשרה קראט.


Source by Crystal Morrigna

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments