טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש.

טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה מההנחיות החדשות בכל הנוגע לפירסינג. הם גם הרוויחו מאוד מהחברה שקיבלה פירסינג בכל המינים וקבוצות הגיל.

מאז טבעות בטן נצפו על המסלול בתחילת שנות התשעים, נערות נוערות מחטות מחטים בטבוריהן בתקווה להגיע לאותו מראה. למרבה הצער, מכיוון שהן נחשבו צעירות מדי והפירסינג לא היה מווסת כראוי, רבות מהבנות הללו פנו לחברים או לערכת התפירה של אמא שלהן כדי לקבל את הפירסינג שלהן.

היותם קטינים עם הורים שלא יחתמו על טופס הסכמה פירושו שבנות רבות יקחו את העניינים לידיים. טבעות בטן שנעשו בצורה נכונה יכולות להיות מסובכות מספיק, אבל ביצוע על ידי חובבים ללא תנאים סטריליים היה מתכון לאסון. טבורים נגועים היו אתר נפוץ לאורך רוב שנות התשעים ועדיין ניתן לראות טבורים מצולקים היום.

כיום, פירסינג הפך נפוץ יותר ומקובל יותר בחברה. זה מוביל לכך שיותר הורים חותמים על טפסי ההסכמה ומאפשרים לילדיהם לעבור פירורים בצורה נכונה ובטוחה. נעשה בתנאים סטריליים, לטבעות בטן יש סיכוי טוב יותר להחלים במהירות ובתקינות. ביצוע על ידי איש מקצוע גם מפחית את הסיכונים של פגיעה בפירסינג בווריד חיוני או לגרום נזק אחר.

טבעות טבור מקובלות על ידי החברה אומר שאין סיבה להסתיר את הפירסינג. זה מאפשר לאוויר להגיע לחורים, מה שמקדם ריפוי בריא ועוזר למנוע זיהום. דלקות טבור רבות נגרמו על ידי בנות שהסתירו את הפירסינג שלהן מתחת לתחבושות או שכבות של חולצות, זה ייצור אזור עשיר בחיידקים חמים שהזיהום בו השתגע.

כל הנקודות הללו מסתכמות כדי להראות זאת טבעות בטן בטוחים היום מתמיד. פירסינג נכון שנעשה על ידי איש מקצוע ואחריו טיפול נכון פירושו ללא צלקות. אפילו יותר מאשר ללא צלקות, טבעות בטן עשויות כהלכה מוסיפות יופי ותככים לגוף.


Source by Julie S. Montgomery

About admin

Check Also

5 סיבות מדוע טבעות טבור הפוכות הן פופולריות

אנשים שבוחרים לענוד טבעות בטבור שוכחים לעתים קרובות שיש אפשרות לענוד טבעות טבור הפוכות. השם …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments