טבעות לשון וכמה מהיתרונות הטובים ביותר שלהן

אופנה של פירסינג בלשון ולבישת עיטור כלשהו בחלק הפירס יכולה להיות מקורה בתרבויות האצטקים והמאיה; עם זאת, המטרה שלהם מאחורי פירור בלוטת הטעם שלהם הייתה בעיקר לרצות את האלים שלהם. בתחילת המאה העשרים, זה אומץ כטרנד אופנתי על ידי המערב, והם החלו לעטר את לשונם המנוקב בתכשיט מעוצב במיוחד, כלומר טבעות לשון או מוטות. ישנם זנים רחבים נגישים של טבעות לשון בשוק, שהאופנתיות בוחרות לפי העדפותיהן הייחודיות. הם מציינים מניעים מגוונים ויתרונות של פירסינג וענידת תכשיטי פה. כמה מהיתרונות הטובים ביותר של ללכת עם הטרנד הזה הם –

ערעור מוגבר – ספורט אופנה זו מביאה משיכה נוספת לאישיות שלך. רוב האנשים טוענים שעם לשון פירסינג הם נראים אטרקטיביים יותר מאלה בלי. ניתן לשנות באופן קיצוני את המראה של פירסינג פשוט באמצעות טבעת לשון מסוגננת. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, חובבי האופנה יכולים לקבל מהפך חדש בכל אירוע שהם מבקרים בו.

נראה שונה – אחד החלקים הטובים ביותר לענוד את תכשיטי הגוף האלה הוא שאתה מתחיל להיראות שונה לחלוטין ממה שנראית קודם לכן. ואתה יודע, להיות שונה זה להיות יותר אטרקטיבי. אז, אם היית מוכן למשוך את תשומת הלב של המאהב שלך או של קבוצת החברים, שתמיד רצית לבלות איתם, טבעות לשון יכולות להיות הבחירה האידיאלית שלך. לאחר מכן, תבחין שאנשים התחילו להתעניין בך, בגלל המראה השונה שלך. עם טבעת מבריקה, אתה תשקף את התמונה הזוהרת החדשה מאוד שלך.

פחות כואב מתרגילי פירסינג אחרים – יש אנשים שלא הולכים על פירסינג ומצהירים שזה מאוד כואב. עם זאת, אנשים עם לשון מחוררת טוענים שזה לא כואב כפי שחשבו שזה יהיה. עם שימוש בתרופות הרדמה וזריקות, ניתן להעלים כל כמות של כאב שנמצאת שם.

שיפור החשק המיני וההנאה – סיבה נוספת לכך שהנוער של היום מתעניין יותר ללכת עם פירסינג בלשון היא שפע של הנאות אוראליות בחדר השינה. רובם מדגישים שהם מקבלים גירוי מוגבר במהלך המעשה הנלהב שלהם.

לא משנה מה יהיו היתרונות, יש נקודות מסוימות שאנשים עם לשון מחוררת צריכים לטפל בהן. עליך לענוד את הטבעת כאשר הפצע נרפא לחלוטין. יתרה מכך, לאחר נטילת זה, אתה צריך להיות זהיר במיוחד בזמן האכילה, במיוחד כאשר הפירסינג טרי. יתר על כן, יש לבחור את גודל המשקולות בהתחשב בגודל הלשון והפירסינג. יתר על כן, לעולם אל תתפשרו על איכות החומר על פני עיצוב.


Source by Luke Harper

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments