טבעות לשון מפלסטיק וביופלקס מספקות אפשרויות חדשות

מחפש דרכים לשנות את הסגנון שלך? למה לא לנסות סוג חדש של טבעת לשון? אם יש לך את הפירסינג הייחודי הזה, הפוך אותו לייחודי עוד יותר על ידי נסיון הדבר הגדול הבא בתכשיטי גוף. טבעות לשון מפלסטיק הופכות לפופולריות יותר לאחרונה, ככל שיותר אנשים מחוררים את הלשון.

מאז החלה חרושת השמועות על טבעות מתכת שגורמות לנזק דנטלי, אנשים פחדו לקבל את הפירסינג. אז החלו מוטות פלסטיק להיות נפוצות יותר. חלק מהאנשים התקשו עם סדקים בשיניים כתוצאה מנשיכה בטעות בטבעות מתכת. לאחר שעברו חוויות כואבות כאלה, רבים החליטו לעבור לטבעות לשון מפלסטיק. לא כולם מסכימים עם האביזרים האלה – יש גם יתרונות וגם חסרונות לפריטים האלה.

החל מהיתרונות, טבעות פלסטיק טובות בהרבה על השיניים שלך. אלה שהתקשו לסדוק או לשתוק את שיניהם בטבעות משקולת מתכת, הבחינו בהבדלים גדולים בעת המעבר לפלסטיק. הם גם אמרו שטבעות הפלסטיק נוחות יותר בפיהם בגלל העובדה שהפלסטיק גמיש בניגוד לפלדה. דבר נהדר נוסף בטבעות לשון מפלסטיק לעומת טבעות פלדה הוא שטבעות הפלסטיק יכולות להגיע בצבעים שקופים ושקופים. זה יכול לעזור לך כשאתה מחפש עבודה על ידי כך שהטבעת תהיה קשה יותר לראות. בטווח הארוך, מעסיקים יחפשו אנשים שנראים מקצועיים כך שהטבעת השקופה תוכל לתת לך סיכוי טוב יותר לעבודה מאשר טבעת מתכת.

עם זאת, לכל מקצוען יש חסרון. אחת התלונות העיקריות של עונדות תכשיט זה היא הגירוי שהפלסטיק יכול לגרום לאחר ענידת הפירסינג במשך זמן מה. לאחר כל כך הרבה זמן שהיית בלשון שלך, הטבעת יכולה להתחיל להתכופף ולגרות את עור הלשון שלך. אתה גם צריך להחליף את הפלסטיק טבעות לשון לעתים קרובות יותר מאשר טבעות פלדה. עליך להחליף את טבעת הפלסטיק כל שבועיים כדי להיות בטוח שהחוט לא יתפשט והכדור לא ייפול. אם אתה אדם שתמיד עסוק, טבעות פלסטיק עשויות להיות בעיה שלוקחת זמן רב מדי עבורך.

במובנים רבים הפריטים החדשים האלה טובים עבורך. אבל הם גם יכולים להיות רעים אם לא מטפלים בהם כראוי. טבעות לשון מפלסטיק נתפסות בכל יום כמחוללי נס עבור חלקן, בעוד עבור אחרים הן מטרד בדיוק כמו פירסינג פלדה. הדבר הטוב היחיד הוא שעם טבעות הפלסטיק, אין סיכונים רציניים כמו שיש עם טבעות פלדה. הסיכון הגבוה ביותר הוא גירוי של העור על הלשון שלך שעלול להוביל לאי נוחות אך הם לא יכולים לגרום לזיהומים חמורים או לפגוע בשיניים שלך בשום צורה. יש הרבה מתיקות מרה לפריטי תכשיטים מרגשים אלה; הם עשויים להפוך לדבר הגדול הבא בהיסטוריה של פירסינג הלשון.


Source by Jade Greene

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments