טבעות נישואין מקועקעות – איך להיפטר מקעקעי טבעות נישואין

רוב הזוגות שעשו קעקועים של טבעת הנישואין על אצבעותיהם מגלים לעתים קרובות בדרך הקשה שאולי אהבה לא תהיה קבועה כמו הסמלים בדיו על אצבעותיהם. גירושין פופולריים יותר היום מאי פעם ולמרבה האירוניה, רוב הגירושים אפילו קלים יותר מאשר הסרת טבעות נישואין מקועקעות!

אז מה אתה עושה כשאתה מרים את חתיכות מערכת היחסים שהחמצה ועדיין יש לך את התזכורת הכואבת הזו על האצבע?

היה אסיר תודה על הדוגמאות של סלבס פופולריים שנסעו באותה סירה שעליה אתה נמצא כעת. אם אתה רוצה להסיר לגמרי את קעקוע טבעת הנישואין מהאצבע שלך יחד עם כל החרטות המרה והזיכרונות העצובים שלה אתה יכול ללכת בעקבות הקומיקס הקנדי קתי גריפין, שסירקו את טבעות הנישואין המקועקעות שלה לאחר גירושיה מבעלה מזה חמש שנים , מאט מולין. למרבה הצער, רוב האנשים לרוב אינם בוחרים באפשרות זו שכן הסרת קעקועים בלייזר היא כואבת והיא לא בדיוק זולה.

עם זאת, כעת תוכל להגיש בקשה להלוואות לניתוחים קוסמטיים שכן הסרות קעקועים מכוסות בהליכי ניתוח קוסמטי. הסרה מלאה של טבעות נישואין מקועקעות היא לרוב האפשרות הטובה ביותר, גם אם היא לא ממש משתלמת, שכן עם הזמן קעקועים אלה עשויים להיראות מטושטשים, מפוזרים ופשוט מכוערים למראה.

דרך נוספת להסרת קעקוע טבעת נישואין היא דרמבריאה, שהיא גם כואבת אם כי לא יקרה כמו הסרת לייזר.

אם המחיר עדיין מהווה בעיה, ייתכן שתרצה לשנות את טבעות הנישואין המקועקעות שלך למשהו שאינו דומה לתמונתו המקורית. כמה זוגות חרטו על אצבעותיהם את שמות בן זוגם או את תאריך החתונה. במקרה של התינוקת בייווטש פאם אנדרסון, זה היה "טומי" של הבעל לשעבר טומי לי. כשהשניים נפרדו, אנדרסון שינה את הקעקוע מיד מ"טומי "ל"אמא". דבר על חכם!

הליך נוסף, שכנראה פולשני ודרסטי יותר מהסרת לייזר בלבד, הוא כריתה. בהליך זה החלק המקועקע של העור שלך נחתך והעור נתפר מחדש ומאפשר לו להחלים. זה יסיר את הקעקוע לתמיד, אבל תצטרך להיכנס מתחת לסכין כדי לעשות זאת. לא יפה.

חלופה זולה יותר וכנראה הקלה ביותר אינה כרוכה בהסרת הקעקוע שלך כלל. אתה יכול לכסות אותו בלהקת חתונה אמיתית אם תתחתן שוב. זה יעבוד עבור אלה שהמשיכו בהצלחה מהזיכרונות העצובים של מערכות יחסים שעברו. רוב האנשים חושבים שזו למעשה אופציה טובה, שכן למרות שמערכות יחסים מסתיימות, הן עדיין מהוות נקודות למידה חשובות בחיינו. לא היית במקום בו אתה נמצא כעת אם מערכת היחסים הזו לא הייתה מתרחשת, וגם אם מערכת היחסים לא הייתה מסתיימת כפי שקיווית שזה יהיה, שניכם יצאו מזה זכרונות מאושרים ואוהבים.

חלק מהאפשרויות האלה אולי לא קלות או זולות לביצוע, ואם אתה באמת שבור, תהיה לך תזכורת כזאת לכל החיים. אז לפני שאתם עושים את הקפיצה הזו (לקעקוע ולנישואין), תחשבו הרבה לפני שאתם מחליטים.


Source by Diane Winter

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments