טיפים לקעקוע שכדאי לקחת בחשבון

קעקועים הם דרך מצוינת להראות אהבה לגוף שלך ולהביע את היצירתיות שלך. כדי לקבל קעקועים יפים, אתה צריך לשקול מספר עצות. חלק מהטיפים הללו כוללים:

היזהר מהמחטים שבהן אתה משתמש

סוג המחטים שבהן אתה משתמש קובע את איכות הקעקועים. זה גם קובע את הבריאות שלך. ככלל אצבע, לעולם אל תשתמש במחטים חלודות ומלוכלכות. כדי לקבל אמנות באיכות טובה, לכו עם כלים נקיים ללא סקיצה. המחטים הטובות ביותר שכדאי להשתמש בהן הן מחטים מעוקרות, ארוזות בנפרד, שבדרך כלל זולות וקלות למצוא. אם אתה פועל בתקציב, עליך לעקר מחטים חדשות באמצעות להבה בוערת. כדי למנוע זיהומים והתפשטות של מחלות אין לעשות שימוש חוזר או לחלוק מחטים.

הזמינו איש מקצוע מנוסה

בדיוק כמו בכל תחום אחר, אתה לא יכול לקבל תוצאות אידיאליות מאיש מקצוע חסר ניסיון. כאשר עושים קעקועים, יש את הבעיה של האמן נוקב חזק מדי או דוחף את המחט עמוק מדי. זה נוטה לגרום לנפיחות, נזק לרקמות וזיהום. כדי להבטיח שהתהליך לא כואב ככל האפשר, הזמינו איש מקצוע בעל הניסיון הדרוש. אם אתה רוצה שחבר יעשה זאת עבורך, וודא שהוא/היא עשה זאת בעבר.

עצור בזמן הנכון

בעת החלת קעקועים, אתה תציג חומרים חדשים בגופך. אתה גם תשתמש בחומרים חדים שיכולים להגיב עם הגוף שלך. אחת הבעיות הנפוצות ביותר ביישום קעקוע היא נפיחות. זה נפוץ שהגוף מתנפח אבל אם זה נהיה יותר מדי, כדאי להפסיק את זה. יש אנשים שעושים את הטעות שהם מפעילים את זה וזה לא חכם. פעולה זו גורמת לגירוי נוסף שיכול להאריך את התהליך. כאשר הנפיחות מתגברת, כדאי לקחת הפסקה ולחדש לאחר שהעור התקרר.

שמור היטב על האומנות

לאחר שקיבלת את הקעקוע שלך בהצלחה, אתה צריך לטפל בו היטב כדי שהוא יחלים כראוי. אתה צריך למרוח עליו משחה, לעטוף אותו כמה שעות ולשטוף אותו באופן קבוע עם סבון אנטיבקטריאלי. זה נפוץ שחלק מהאזורים מפתחים זיהום. כאשר אתה מבחין בזה, פנה לרופא לפני שזה יחמיר.

סיכום

אלו הם כמה מהטיפים שכדאי לקחת בחשבון כאשר הולכים על קעקוע. כאמור, עבודה עם איש מקצוע מנוסה. אתה גם צריך לטפל כראוי בקעקוע כדי למנוע סיבוכים וזיהומים.


Source by Idd Aziz

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments