טיפים על מתיחת פירסינג ומדידת תנוכי אוזניים

הטיפים הבאים על מתיחה של פירסינג מכוונים במיוחד לאמוד את תנוכי האוזניים, כאשר ניתן להגדיל את הפירסינג בתנוך האוזניים לגדלים גדולים מאוד כדי לשלב סוגים רבים ושונים של תכשיטי אוזניים, כולל מנהרות בשר מדהימות.

פירסינג מתיחה היה פופולרי בתרבויות רבות לאורך ההיסטוריה, לובש צורות רבות, החל מדידת תנוכי אוזניים ועד מתיחה של פירסינג לאברט ומחיצה. בתקופות מוקדמות מאוד של ההיסטוריה החומרים ששימשו היו עץ, אבן, עצם, קרן, צדפים, טפרים וטפרים, מעוצבים ומגולפים כדי להקל על מתיחה של פירסינג.

השכיחות העתיקה ביותר הידועה של בני אדם האודדים תנוכי אוזניים התגלתה בשנת 1991, בקרחון באלפים האוצטליים בין איטליה לאוסטריה, שם נמצאה גופה חנוטה בת 5,300 שנה עם קעקועים וחור בתנוך האוזניים בקוטר של בין 7 מ"מ ל-11 מ"מ. למרות שהשיטה שבה נעשה שימוש הייתה ידועה בוודאות, ייתכן שהדבר בוצע על ידי שיטה המכונה מתיחה מתה, שבה תכשיטי אוזניים גדולים יותר נאלצים דרך החור שגדלים בהדרגה בקוטר.

הכנה

לקראת המדידה, וודאו שיש לכם סבון אנטי-בקטריאלי טוב ללא בושם. אז תזדקק לתמיסת מלח ים – תכין אותה באמצעות שלוש כפות מלח במספיק מים כדי להמיס אותה, ולפחות מספיק כדי לרחוץ בה את תנוך האוזן שלך. לעולם אל תשתמש במימן או בכל מי חמצן אחר כחומר חיטוי – תמיסת הסבון והמלח מספיקות .

תצטרך גם קצת מים חמים כדי לרחוץ את האוזן שלך לפני כל שלב של מתיחת אוזניים, או שאתה יכול לחלופין לעשות מקלחת חמה תחילה. זה מרכך את האוזן ועוזר למנוע קריעה של העור/צלקת שעלולה להוביל לדימום.

לבסוף, תזדקק לחומר סיכה כלשהו: הימנע מווזלין או כל שמן מינרלי אחר או חומר סיכה על בסיס נפט. רוב הטיפים על פירסינג מתיחה ממליצים על שמן אמו וחוחובה, שכל אחד מהם מציע תכונות חיטוי עדינות ומיזוג עור תוך שהוא פועל כחומר סיכה מתאים לחלוטין.

מדידת תנוכי אוזניים

בעת מתיחת פירסינג, שתי השיטות המומלצות הן שיטת הטייפר ושיטת הטפלון. שיטת הטייפר כוללת החדרת מוט או סיכה מחודדים לתוך הפירסינג, הקצה הצר הוא באותו מידה כמו הפירסינג, והקצה הרחב יותר מד אחד למטה. גודל החוד הוא זה של מד הפירסינג הרצוי. אז אם הפירסינג שלך הוא 16 גרם, הטיפר יהיה 14 גרם, החל מ-16 גרם ל-14 גרם. אלה שוות ערך ל-1.2 מ"מ עד 1.6 מ"מ.

לעולם אל תשתמש במחדד יותר ממדרגה אחת למטה. עם זאת, מכיוון שמדי פירסינג הם תמיד מספרים זוגיים, שלב אחד למטה הוא 16 גרם עד 14 גרם או 12 גרם עד 10 גרם. כמו כן, ככל שנתוני המדד יורדים, הקוטר בפועל גדל. אז בעוד ש-16 גרם זה 1.2 מ"מ, 10 גרם זה 2.4 מ"מ.

ישנם מספר סוגים שונים של חידוד, כולל סיכה מחודדת על תכשיטי אוזניים, כך שאתה פשוט מכניס תכשיטי אוזניים מתחדדים מהמד הנוכחי שלך לחדש. הבעיה כאן היא שסיכה מחודדת לחלוטין לא תמתח את האוזניים שלך באופן שווה – הסיכה חייבת להיות בקוטר זהה לאורך כל הדרך, או שהפירסינג שלך עשוי להיות מתוח גם עם חידוד.

כדי להתגבר על זה, אתה יכול להשתמש במוט הכנסת, שהוא מוט מחודד של כ-3 אינץ'. לאחר חימום האוזניים עם המים או המקלחת החמים, וכביסתן עם סבון אנטי-בקטריאלי, מרחו את חומר הסיכה על הטייפר ועבדו אותו באיטיות. ברגע שהוא מגיע לקצה העבה יותר, עקוב אחריו עם תכשיטי אוזניים בגודל החדש, וסיימת. נגב את עודפי חומר הסיכה ונקה את האוזן עם סבון אנטי בקטריאלי ולאחר מכן חלק מתמיסת המלח.

דרך בטוחה עוד יותר היא ללפף שכבה של סרט טפלון לא דביק סביב הסיכה של תכשיט האוזן שלך ולדחוף אותה דרך האונה. אם אתה יכול לראות רווח בכלל כשאתה מושך בטבעת, אז אתה יכול לעשות זאת בבטחה. המתן עד שהאוזן תקבל את זה ואז עשה זאת שוב, וכך הלאה עד שתגיע לגודל החדש, כאשר אתה יכול להשתמש בתכשיטי אוזניים גדולים יותר.

אם היו כאבים עזים או שהפירסינג מדמם, עליך להפסיק מיד ולאפשר לפירסינג להחלים כראוי לפני שתנסה שוב. אם תנסה למתוח פירסינג מוקדם מדי, לפני שהחלים לגמרי, אז אתה יכול לקרוע את העור ואפילו לקבל נפיחה, שניהם יקשו על המתיחה שוב.

מדידת תנוכי אוזניים: טיפול לאחר

טיפול לאחר מדידת תנוכי אוזניים הוא די פשוט. זה לא צריך להיות כל כך עניין של טיפול אחרי פירסינג עד שהוא מחלים, אלא יותר לשמור על נקיון, ולהפוך את התכשיטים בגודל החדש מדי פעם. אתה מחכה עד שהאוזן תקבל את הגודל החדש של החור לצמיתות, כך שאולי תוכל לשנות את קוטר החור פעם נוספת. יש לתת לעור המתוח להתעבות ולהתקשות – תן בערך פי שלושה יותר ממה שלקח לפירסינג המקורי שלך להחלים. אם אתה רוצה להשתמש במנהרת בשר, אז אתה יכול להמשיך למתוח פירסינג עד שהקוטר מגיע לגודל ניכר.

נעשה כראוי, ובהתאם לעצות לעיל, מתיחה של פירסינג היא בטוחה וקלה יחסית לביצוע. רבים מרחיבים את קוטר הפירסינג שלהם בדרך זו, ומדידת תנוכי אוזניים היא ככל הנראה הצורה הפופולרית ביותר של מתיחת פירסינג המתבצעת כרגע. קח את הזמן – ההמתנה היא קשה, אבל אם האוזן שלך לא מוכנה למתיחה הבאה היא כנראה תיפגע.


Source by Mark Z Wilson

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments