יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת אחד. מעטים האנשים שחוקרים כיצד קעקוע יכול להשפיע על בריאותם. במקום זאת, הם מודאגים יותר משכירת אמן איכותי שיוכל לצייר את יצירות האמנות היפות שהם בחרו. אבל כמו בכל החלטה חשובה שאתה מקבל בחיים, אתה צריך לשקול ברצינות את התוצאות האפשריות. הבעיה היא שאנשים לא מודעים לסכנות שקעקועים יכולים להוות לבריאות שלך. המציאות היא שזה עלול להוביל לסרטן. בקהילת הטיפולים האלטרנטיביים בסרטן מזהירים את החולים מפני הסכנות האפשריות הכרוכות בקעקועים.

אם כבר יש לך קעקוע, אתה יכול לדבר עם אונקולוג נטורופתי באזור שלך כדי ללמוד עוד על האפשרויות שלך.

דיו לקעקוע וסרטן

אתה שומע כל הזמן את ההשפעות המסרטנות של עישון סיגריות ושתיית אלכוהול מוגזמת. אבל מה עם האנשים שכולם מכוסים בקעקועים? בעבר, נאמר שדיו לקעקוע אינו תגובתי מבחינה היסטולוגית. זה אומר שזה לא גורם לתגובה עם הרקמות והתאים שלך.

עם זאת, יש עדויות עדכניות שמצביעות אחרת. צוות חוקרים מאוניברסיטת ברדפורד החליט להשתמש במיקרוסקופ כוח אטומי כדי לבחון עור מקועקע. זה מאפשר להם לראות ברמת הננו. תוצאות המחקר המקדים הראו שתהליך הקעקוע למעשה משפץ את הקולגן שלך.

לאחר מכן, הננו-חלקיקים בדיו הקעקוע נמצאו בתוך הרשת הקולגנית וכלי הדם של המשתתפים. זה מראה שהדיו אכן חודר לפני השטח של העור שלך ועובר לחלקים אחרים של הגוף שלך, אולי נכנס לתוך האיברים והרקמות שלך.

הבעיה כאן היא שדיו לקעקוע אינו מווסת וידוע לרבים יש תרכובות הגורמות לסרטן. זהו דאגה בריאותית שיש לטפל בה, במיוחד עם העלייה במספר האנשים שעושים קעקועים בימינו. זהו דאגה חמורה במרכזים לטיפול בסרטן אלטרנטיבי ברחבי ארה"ב.

דיו לקעקוע ננו-חלקיקים אולי מסרטן

זה ה ננו-חלקיקים בדיו שאתה צריך לדאוג לגביו, כי זה מה שנוסע בכל הגוף האנושי. עדויות מצביעות על השפעות רעילות על המוח ומערכת העצבים הנגרמות על ידי מסוימות ננו-חלקיקים – וחלקם אף עלולים לגרום לסרטן. עוד בשנת 2011, פורסם מחקר ב-The British Journal of Dermatology שמראה שיש ננו-חלקיקים בתוך דיו קעקוע. בדיו שחור יש את החלקיקים הקטנים ביותר, בעוד שלבן יש את החלקיקים הגדולים ביותר. דיו צבעוני נמצא איפשהו באמצע.

למה לסכן את חייך כשלא צריך? אם אתה חושש שדיו הקעקוע שלך רעיל לגופך, הקפד להתייעץ עם אונקולוג נטורופתי במרכז לטיפול בסרטן אלטרנטיבי הקרוב אליך. שם תוכלו לקבל מגוון שירותים כמו טיפול באוזון וטיפול קלציה.


Source by Katie Spiess

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments