כיצד יוצרים הורוסקופים יומיים

הורוסקופים נקראים על ידי רוב האנשים כדי לברר מה צופן להם העתיד. הם מרגישים מוסמכים יותר להתמודד עם הלא נודע כאשר הם מוכנים נפשית להתמודד עם הנסיבות האלה.

הורוסקופ ליליד מוכן על ידי שימוש במיקום כוכבי הלכת והכוכבים ביחס אחד לשני, בזמן לידתו של היליד.

בעת כתיבת הורוסקופים כלליים למספר אנשים, לוקחים בחשבון את סימני השמש. הורוסקופים כאלה נותנים לך מושג כללי על איזו אישיות יש לך ומנבאים אירועים משמעותיים בחייך.

מוקדם יותר, היה צריך להיות בנוכחות אסטרולוג כדי לברר מה צופן להם העתיד. לא היה אפשרי לבדוק איך ייראה היום, מכיוון שאסטרולוגים היו מנבאים רק כמה מההתרחשויות העיקריות בחייו של היליד.

כיום, הודות לטכנולוגיה, ניתן לקרוא את ההורוסקופ שלהם בסמארטפונים על ידי הורדת אפליקציות הזמינות בקלות באינטרנט. למרות שרבות מהאפליקציות האלה הן בתשלום, יש הרבה אפליקציות טובות שמספקות גם קריאות הורוסקופ בחינם בלחיצת אצבעות. הורוסקופים אלה נותנים תחזיות יומיות, שבועיות, חודשיות ושנתיות.

הורוסקופים יומיים מתעדכנים על בסיס יומי וקריאתם בתחילת היום יכולה לעזור לאדם להיות מוכן להתמודד עם היום בצורה חיובית. קסם נוסף עבורם הוא שמדובר בהורוסקופים חופשיים.

תחזית הורוסקופ יומית בפועל מבוססת על תנועת הירח מכיוון שהוא "כוכב הלכת האסטרולוגי" המהיר ביותר. הסיבה לכך היא שהירח משנה סימנים כל יומיים עד יומיים וחצי. הירח נחשב ל"כוכב הלכת "השלישי בחשיבותו במפת לידה של אסטרולוגיה, אחרי השמש והעולה.

מתוך כוכבי הלכת השונים המשפיעים על חיינו, הירח הוא בעל השפעה חזקה על מצבי הרוח והרגשות שלנו. זה משנה את ההתנהגות של הפרט. כך שהמעברים התכופים של הירח, בתורם, משנים את מצבי הרוח והרגשות שלנו מיום ליום, ומשפיעים על העבודה ועל מערכות היחסים שלנו. אנו על ההתנהגות הטובה ביותר והנרגשים ביותר כאשר אנו משתפים פעולה עם אנרגיית הירח. בימים אלה מוכיח שיש מזל, אם מתכננים להתחיל מערכת יחסים, ללכת לראיון, להגיש בקשה להעלאה וכו '. ההורוסקופים היומיים האותנטיים מבוססים על איזה בית הירח עובר, עבור סימן היליד.

אסטרולוגים חוקרים את מחזורי הירח השונים בעת כתיבת ההורוסקופ היומי. מחזור הירח כשהוא עובר בין שתים עשרה הסימנים של גלגל המזלות יש השפעה ניכרת הן על האדם והן על סביבתו וכך גם המחזור שלו מירח מלא לירח מלא, שלוקח לו כ- 29 וחצי ימים לכסות אותו. בדרך כלל שלבי השעווה של הירח מצביעים על כך שדברים צומחים או שמתחילות התחלות חדשות וליליד יש יותר אנרגיה מאשר בזמנים אחרים. מצד שני, ירח דועך מצביע על זמן ירידה, זמן שבו הדברים יסתיימו ובדרך כלל פחות אנרגיה לפעילויות.


Source by Akshita Sarkar

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments