כיצד להגן על פירסינגים חדשים בזמן שיזוף

אופנה היא דבר שכמעט כל אחד יכול להתייחס אליו, בין אם הוא גבר, אישה או ילד. אחד הטרנדים הוותיקים ביותר לשני המינים הם פירסינג על פני השטח. ניתן לתארך את פירסינג הגוף עד לתחילת האנושות, החל ממצרים עתיקים עם תונות אוזניים מתוחות ושפתיים תחתונות ועד פירסינג שבטי נוי ושינויים דומים בגוף. למרות שציביליזציות אלה השתמשו בעיקר בפירסינג ומתיחות למטרות רוחניות ותרבותיות, אתה יכול לראות את אותן מגמות בחברה של היום כסוג של אופנה.

כיום, יש לנו את הטכנולוגיה והתרופות כדי להבטיח שניקוב פני השטח בטוח; עם זאת, זה תלוי בך להבטיח כי העור הנקוב שלך יישאר בטיפול טוב בזמן שהוא נרפא. אחת הטעויות הגדולות ביותר שאתה יכול לעשות היא הזנחת טיפול שלאחר פירסינג. לא רק שאתה חייב לשמור על פירסינג נקי ושלם, עליך להגן עליו מפני חום מוגזם וחשיפה לשמש. זה כולל נקיטת אמצעי זהירות מסוימים בעת שיזוף, בין במיטה ובין אם בחוץ. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד להגן על פירסינג המשטח החדש שלך בזמן השיזוף.

פירסינג פני השטח

פירסינג פני השטח שונה מהמסורתיים מכיוון שהם אינם עוברים לאורך כל העור ומצד שני; ממש כמו פירסינג באוזן ובטן. פירסינג על פני השטח נראה לעתים קרובות על הפנים, על השפה העליונה או על הלחי. הם נראים גם בדרך כלל על בטן, זרועות ועוד.

חשוב להגן על אזורים מנוקבים רגילים כשהם חדשים, אך פירסינג על פני השטח דורש התייחסות רבה עוד יותר בעת שיזוף. ביסודו של דבר, תתייחסו לניקוב פני השטח כפי שהייתם עושים עם רגיל בעת השיזוף, אך חשוב לנקוט באמצעי זהירות נוסף כדי שלא יידבק.

מה לעשות:

אם הפירסינג שלך הוא חדש מאוד, עליך להימנע לגמרי משיזוף וחשיפה לשמש. המתן שבוע לפחות לפני השיזוף כדי לוודא שלא נוצר זיהום כתוצאה מהמינוי בפועל. אם היית מקבל כוויות שמש סביב העור המנוקב שלך, ייקח עוד זמן רב עד שהניקוב יחלים, בנוסף לגרום יותר כאב ואי נוחות, כמו גם הצטלקות קבועה. זה גם פותח אותך בפני סיכון גבוה יותר לזיהום לאחר פירסינג.

בין אם יש לכם משטח או פירסינג רגיל, הצעד הראשון שצריך לבצע לפני השיזוף הוא לנקות את האזור היטב. השתמש בסבון אנטיבקטריאלי, מים נקיים וסמרטוט נקי כדי לסלק לכלוך או חיידקים. במקום סבון, אתה יכול גם להשתמש בנוזלים חיטוי כמו מי חמצן או אלכוהול שפשוף.

ברגע שהוא נקי, וודא שלא תקבל קרם שיזוף, תחליב שיזוף או שמן ליד האזור. זה יכול גם לגרום לזיהום, כאב, נפיחות ואי נוחות.

כדי להימנע מכוויות שמש וזיהום המוצר, כסו את עורכם הנקוב בתחבושת. רק וודא שהדבק מהתחבושת לא נכנס לחור הפירסינג שלך. ליתר ביטחון, שקול לכסות את התחבושת בתחבושת אחרת, כמו גזה רפואית או מטלית רחצה נקייה. למעשה, זה מומלץ עבור פירסינג משטח גדול יותר.


Source by Sarahbeth Kluzinski

About admin

Check Also

טיפול לאחר ניקוי הגוף וחיוני יסוד

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור לאחר ביצוע פירסינג גופך הוא שבעצם נפגעת פצע פתוח, וכדאי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments