כיצד להסיר קעקועים בבית – קרצוף משמש, אלוורה ותאוריות ביתיות אחרות

אחת השיטות להסרת קעקועים בבית שלפי השמועות עובדות היא השימוש בדברים כמו קרצוף משמש, אלוורה, מלח ואפילו נייר חול הופיע מספר פעמים. שיטות ביתיות אלו הן שיטות שאנשים יבדקו מכיוון שהן זולות לעבור משימוש בשיטות פשוטות אחרות, אך האם השיטות הללו באמת עובדות או שהן רק תיאוריות?

אלוורה

אלוורה משמשת הרבה אנשים שעברו הסרת קעקועים בלייזר בשל העובדה שהתמיסה על בסיס מים תוכל להוציא את הפיגמנטים השבורים של הדיו בגוף לאחר תהליך לגרום ללייזר לפרק אותו.

עם זאת, עם הסרה בלבד, שיטה זו נאמרה כיעילה מאוד עבור אלה עם פיסות דיו חדשות יותר. הסיבה לכך היא שאלוורה היא חומר על בסיס מים ולכן עם קעקוע חדש ילכד חלקים מהדיו ויקשה על השהייה בעור.

יש הגיון מאחורי שיטה זו אולם לא ניתן לומר שמה שיקרה יעבוד בפועל עבור היצירה המלאה, זה עלול פשוט לדעוך חלקים מהקעקוע.

קרצוף משמש (ומלח)

כמה הצעות כבר אמרו לעבור באמצעות קרצוף משמש ומלח גם כן (פועל כמו פילינג).

המלח יפעל כשחיקה כדי לעבור את שכבת העור הראשונה ואז הקרצוף המשמש יעשה את השאר (יש אנשים שמערבבים גם אלוורה וויטמין ישנים כדי לנסות לשבור את הפיגמנטים).

אחד שוב הדבר הטוב ביותר שמשהו כזה יוכל לעשות הוא ללכת ולדהות חלקים מהדיו הלא רצוי, לא את כל העניין בצורה יעילה כמו שהיית רוצה.

דרמברסיה ביתית

Dermabrasion היא השיטה של ​​שפשוף האזור וקילוף העור, עבור שיטות תוצרת בית היית מחפש לערבב אבקת שיוף לאלוורה ולשפשף זאת בעדינות על העור עם אבן ספוג כדי לפרק את העור ופיגמנטים בדיו.

באיזו שיטה לבחור?

עם שיטות טבעיות לבית כמו זו, מה שאתה מנסה להשיג הוא פעולת פירוק שכבות העור ופיגמנט הדיו בעור.

עכשיו, מה שתצטרכו להבין הוא שלשיטות כגון זו ייקח הרבה זמן לעבוד, ובאותו הזמן הן אולי לא יהיו יעילות כמו שאולי קיוויתם שהן יהיו גם כן.

וריאציות

ישנן שיטות אחרות שאתה יכול לעשות בקלות כגון קרמים להסרת קעקועים שלמעשה הוכחו כעובדים ועדיין יהיו זולים יותר ממה שאתה משלם עבור ניתוח עור כירורגית או ניתוח קעקוע בלייזר (למרות שזה הפופולרי ביותר השיטה שמסתובבת כרגע) הקרמים הללו מוכחים כעובדים על שבירת פיגמנט הקעקוע ודהייה/הסרה של קעקוע במהלך של שבועות (או חודשים תלוי בגודל) והכי טוב שאתה יכול להשתמש בו כדי להסיר קעקועים בבית.


Source by Junior Pswarai

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments