כיצד לנקות ולעקר מכונת קעקועים

ניקוי ציוד הקעקוע לאחר סיום הקעקוע הוא תהליך חשוב לא רק ליופי המכונה, אלא גם בסיס קבוע על מנת לעקר אותם, למנוע מחלות וזיהומים?

א הגורם החשוב ביותר של עיקור קעקועים הוא הכלי. הכלים הנפוצים שאנו צריכים לניקוי ועיקור מכונת קעקועים הם אוטוקלאבים וחומרי ניקוי קוליים.

לפני העיקור, יש לנקות לחלוטין את מכונות הקעקועים, המחטים והצינורות לאחר כל שימוש או לפחות מדי יום. הכלי הטוב והקל ביותר לניקוי מכונת קעקועים לפני עיקור הוא מנקה קולי. זה יכול לנקות את כל דיו הקעקוע שנותר כולל כל פער זעיר וזווית מתה ללא תגובות כימיות למכונות.

אבל שימו לב שלמרות שחומרי הניקוי האולטראסוניים מתפקדים נהדרים בהריגת Escherichia coli ו-Staphylococcus. אבל ניתן לעקר חיידקים כמו HIV רק על ידי מעקר חיטוי, זו הסיבה שהוא הופך לכלי המקצועי היחיד לעיקור קעקועים.

ב נקה לפני עיקור.

1, הסר את הקצה, הצינור והאחיזה של המכונה. הליך זה של פירוק החלקים עשוי להשתנות בהתאם למותג ולדגם של מכונת הקעקועים.

2, ניקוי בסיסי, שטפו את חלקי המכונה האלה עם סבון אנטי בקטריאלי ומים חמים.

3, ניקוי נוסף על ידי מנקה קולי

שפכו 300 מ"ל-500 מ"ל מים לתוך המיכל של מנקה התכשיטים האולטראסוני; הכנס את צינורות העצות והאחיזים לתוך מיכל הניקוי האולטראסוני; הפעל את מנקה האולטרסאונד הדיגיטלי, והגדר את זמן הניקוי, הוצא את חלקי המכונה לאחר 3-10 דקות; שטפו ויבשו באופן טבעי, או השתמשו במול מיוחד כדי לחסוך זמן.

ג איך לעקר מכונת קעקועים

1, ממלאים שקית עם עיקור הצינורות, אחת עם הקצה ושקית עיקור אחת עם האחיזים. הכינו מגש אחד לכל שקית; מניחים כל שקית על מגש עיקור. סגור את השקית והכניס כל אחד למגש סטריליזטור אוטוקלאב משלו. אם יש רק מגש אחד באוטוקלאב, אז עיקרו שקית אחת בכל פעם, תחליפו עם האחרים.

2, מלאו את החיטוי במים מזוקקים. מלא את מה שנמצא באמצע. הפעל את החיטוי; הקפד תמיד על החיטוי, מכיוון שייקח 1-2 שעות לנקות כל שקית.

3, המתן עד שהטמפרטורה תוצג 0 מעלות לפני הפתיחה. הסר שקיות, או הכניסו לשקיות סטריליות בארון נקי ויבש, סוף סוף הרכיבו שוב את המכונה.

ד התוויות נגד וטיפים לניקוי קעקועים.

אין להשרות את מכונת הקעקועים שלך במים, מכיוון שהנוזל יחליד את הסלילים.

מחטים חד פעמיות ומחטים עם אחיזת סיליקון מעוקרות מראש אינן צריכות עיקור מחדש.


Source by Oliva Bo Lee

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments