כיצד לתמחר תכשיטי תחפושות בשוק הפשפשים

שווקי פשפשים הם מקום מצוין למכור תכשיטי תחפושות לא יקרים. אם אתה הבעלים של תכשיטי תלבושות וינטאג ', כנראה שעדיף לך למכור אותם בערוצים אחרים. רוב הקונים בשווקי הפשפשים לא שואפים להוציא הרבה כסף על פריטים בודדים. לא פעם לקונים יש מושג כללי על כמה הם מתכוונים להוציא בשוק פשפשים וזה לא כולל הוצאה על תכשיטי תלבושות וינטאג 'יוקרתיים. אתה כנראה יכול למקסם את השוליים שלך ולמכור אותם במיקומים אחרים.

עם זאת, שוקי הפשפשים הם עדיין מקומות מצוינים למכירת תכשיטי התכשיטים שלך. אם תקים דוכן תכשיטים, סביר שתמכור יותר נפח על פריטים באיכות טובה ומחירים הוגנים.

להלן מספר טיפים להקמת דוכן תכשיטי תחפושות בשוק הפשפשים:

מקורות

כמעט כל סוגי תכשיטי התלבושות ניתנים למכירה בשוק הפשפשים. אתה עשוי להיתקל בפריטים שתוכל למכור מחנויות מוזלות, מכירות חיסול, חנויות יד שנייה ואפילו מכירות מוסך. אמנם אלה אינם מספקים מקור קבוע או אמין למוצרים למכירה, אך אתה יכול גם לרכוש ישירות מסיטונאים ויבואני תכשיטי תלבושות. כמה יתרונות ברכישת החלקים שלך מיבואן או סיטונאי הם האמינות שלהם לספק לך תכשיטים שעברו בדרך כלל בקרת איכות ויכולים לספק פריטים בכמויות גדולות.

תמחור ותיוג

וודא שלא תמחיר את החלקים שלך יתר על המידה. אתה יכול לעשות זאת על ידי בדיקת המחיר של אותן חלקים או דומים באותו שוק פשפשים או באזורים שמסביב. בינתיים אל תתמחר גם את הפריטים שלך. הקפד לכסות את העלויות הקבועות שלך כגון השכרת דוכן, חשמל, עזרה שכירה ואפילו הזמן שלך. זה אמור לתת לך מושג לגבי נקודת השיוויון בנפח שלך והציון שאתה מציב על כל חלק.

וודא שכל תכשיטי התכשיטים שלך במצב טוב ונקיים. אתה יכול לצרף את היצירה לכרטיס ולהתמיד במחיר שלך. דרך נוספת לתייג את היצירה שלך היא על ידי הצמדת עוקץ דרך הלולאה של התכשיט. בכל מקרה, וודא שהחתיכות מאובטחות בצורה נגישה.

מגדיר

מגשים מצוינים להצגת תכשיטי התכשיטים שלך. החיסרון בשימוש במגשים בלבד הוא כמות השטח שהיא תופסת על השולחן שלך. במידת האפשר, השתמש במעמד או וו חתיכות גדולות יותר כמו שרשראות סינר על הקירות. ניתן להשיג עמדות תכשיטים אונליין או באמצעות חברות תצוגה.

אתה גם לא רוצה להפחיד לקוחות על ידי לקשט יותר מדי. תמיד כדאי לעצב את הדוכן שלך בצורה מסודרת. קצת צבע עוזר מכיוון שהוא מבדיל את הדוכן שלך בין האחרים.

טיפ נוסף הוא להחזיק, במידת האפשר, שלט. על השלט לציין בדיוק מה אתה מוכר, במקרה זה תכשיטי תחפושות. השלט תמיד מושך תשומת לב בים של דוכנים רבים אחרים ללא שלטים.


Source by Megan Matthews

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments