כל מה שאתה צריך לדעת על טבעות גבות

אמריקה עוסקת בחופש, נכון? יש לנו את החופש לומר את דעתנו, חופש להתלבש איך שאנחנו רוצים, וחופש להיות מי שאנחנו רוצים להיות. אחת הדרכים שבהן אנו יכולים לבטא את עצמנו היא דרך המראה שלנו. אנשים מארצות הברית מקבלים פירסינג היום כדי להראות את החופש שלהם ולהביע את עצמם. אחד הפירסינגים הוא טבעת גבות. למרות שהאביזרים מסוגננים עבור חלקם, יש שאלות שמקיפות את תכשיטי הירך.

אחת השאלות הנפוצות ביותר שנשאלות היא האם ישנם סיכונים הנלווים לפירסינג בגבות. התשובה היא כן, יש הרבה סיכונים שאתה צריך להיות מודע אליהם. הסיכון העיקרי הוא זיהום שאתה עלול לקבל מהציוד שבו משתמשת הקוסמטיקאית או מטיפול לא נכון בפירסינג. כמה סיכונים אחרים כוללים תגובות אלרגיות, צלקות או זיהומים חמורים יותר.

אתה עשוי גם לתהות מה המחיר של פירסינג בגבות – במיוחד בכלכלה של היום. מקורות אומרים שהמחיר של כל סוג של פירסינג תלוי בסוג התכשיטים שבהם אתה משתמש, המקום אליו אתה הולך והאזור אליו אתה רוצה לנקב. העלות הגסה היא בדרך כלל בין עשרים וחמישה לשלושים דולר.

מה לגבי התוצאות של קבלת הפירסינג? אלה שעוקבים אחר התכשיטים תוהים בדרך כלל כיצד לנקות את הטבעת שלהם לטיפול נאות. מומלץ להשתמש בתמיסת מלח או במי מלח מבושלים לניקוי הפירסינג. וודאו כשאתם עוברים את התהליך הזה שאתם מנקים ומייבשים את הטבעת עם כותנה וזכרו שחומרי החיטוי חזקים מכדי לנקות פירסינג בריא ועלולים לגרום לבעיות. אם אתה חש בזיהום, אתה יכול לקחת תוסף אבץ כדי לעזור לחיזוק המערכת החיסונית שלך, מה שיכול לעזור לגוף שלך להחלים בעצמו.

באשר לתהליך הריפוי, מקובל לשאול כמה זמן זה לוקח לאחר שעושים את הפירסינג. אומרים שזה לוקח בין שישה לשמונה שבועות. למי שאוהבת לטפטף או לעשות שעווה את הגבות, מומלץ שלא לעשות זאת בזמן זה. גם אם אתה חושב שהוא נרפא במלואו, חשוב שתמתין לתקופת הריפוי המלאה כדי למנוע זיהומים. גבות מחוררות אינן דורשות טיפול רב מדי מלבד להקפיד לא לגעת באזור הסמוך לפירסינג למשך זמן מה.

אחת השאלות הפופולריות הנוספות היא תוך כמה זמן כדאי לחכות כדי לשנות או להקטין את הפירסינג. מומחים אומרים שזה משתנה בהתאם לאדם. חשוב לזכור שפירסינג בגבות שלך זקוק לתקופות ריפוי ראשוניות ומלאות. תקופות ריפוי ראשוניות מתרחשות כאשר העור סביב הגבה יוצר שכבת עור בינך לבין המתנע טבעת גבות תכשיטים, ואחריהם היעלמות הרוך. תקופת הריפוי המלאה מתרחשת כאשר הפירסינג נרפא לחלוטין.

כשזה מגיע להחלפת הפירסינג הזה, עליך לזכור שכשתוציא את הטבעת, הפצע ירצה להיפתח שוב. זה יכול לעכב את תהליך הריפוי ועלול לגרום לבעיות קיצוניות ברקמת הגבות. כשאתה מחליף את הטבעת, אתה תעצבן את הפירסינג החדש, ללא קשר לטיפול העדין שבו אתה משתמש. הדרך הטובה ביותר למנוע את כל הבעיות הללו היא לחכות עד שלא תרגיש שום אי נוחות. את יכולה לבדוק זאת על ידי משחק עם טבעת הגבות ואם את לא מרגישה אי נוחות כלשהי, את מוכנה להחליף את הפירסינג. מומלץ להמתין לביצוע פעולה זו במשך שבועיים עד ארבעה שבועות.

לאחר שעשית פירסינג בגבות במשך זמן מה, אולי תרצה להוציא אותו לראיון עבודה, חתונה או סתם. כשאתה עושה זאת, השאלה מספר אחת שעוברת לך בראש היא כנראה, "כמה זמן עלי להשאיר את זה בחוץ?" אם יש לך פירסינג במשך שנה או יותר, אתה יכול לברוח עם השארת הטבעת בחוץ במשך ימים אם לא שבועות. אחרת, מי שיש לו פירסינג חדש אולי לא יוכל להחזיר אותו תוך פחות מחצי שעה ללא אי נוחות.

אלו הן רק כמה מהשאלות המתרוצצות בראשם של אנשים כשהם מחוררים את הגבות. זו דרך מצוינת לבטא את עצמך אבל כדאי ליידע את עצמך ולקבל תשובות לפני שאתה עושה את הפירסינג. אולי אתה שואל שאלות נוספות אבל אלו הן השאלות הנפוצות ביותר. יש הרבה יתרונות וחסרונות לביצוע פירסינג בגבות, בדוק את זה בעצמך.


Source by Jade Greene

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments