כמה סיבות לקבל צלב קעקוע

ישנן סיבות רבות ושונות לעשות קעקועים, ורעיונות וסגנונות שונים לא פחות של קעקועים. אנשים עושים קעקועים כדי לציין אבני דרך, כדי לזכור אדם אהוב, או סתם כי הם אוהבים עיצוב מסוים. אבל, לא משנה מה הסיבה, ולא משנה מה בחירת העיצוב שלך, הקעקוע שלך מאוד אישי עבורך. עיצוב פופולרי אחד הוא צלב קעקוע. יש כל כך הרבה סגנונות שונים, אפשרויות ומשמעויות כאשר אתה מקבל קעקוע צלב.

לאורך ההיסטוריה, תרבויות רבות השתמשו בצלב, או בווריאציה שלו, כסמל קדוש. מהמצרים והאנך, לנצרות המודרנית והצלב המודרני, אנשים עשו צלב קעקוע כדי להראות את מסירותם הדתית. בימיה הראשונים של הנצרות, נוצרים קיבלו קעקוע צלב דיסקרטי כדי שיוכלו להבחין בקלות. במהלך מסעי הצלב, לפני שהצלבנים יצאו למלחמה, הם היו מקבלים צלב קטן מקועקע על ידיהם כדי להראות שהם רוצים קבורה נוצרית. עיצובי הקעקועים שבהם השתמשו היו קטנים ופשוטים. אבל, אלה לא הקעקועים הצלבים שאנו רואים בימים אלה. או הסיבות שאנשים עושים קעקועים.

בימים אלה, אנשים עדיין עוברים קעקוע, אבל הם הרבה יותר מורכבים, ויכולים להיות הרבה יותר גדולים. הרעיונות לקעקוע הצלב יכולים לנוע מקעקוע פשוט יחסית שהוא קטן למדי, לצלבים שתופסים את כל הגב שהם מורכבים להפליא, עם קרני אור מאחוריהם, ויכולים להיות שחור ואפור קלאסי או צבע מלא. יש אנשים שמקבלים את הקעקועים כי הם מרגישים שקעקוע צלב איפשהו על הגוף שלהם הוא סימן להגנה שיכולה לעזור לשמור על בטיחותם. אחרים מקבלים אותם כי הם רוצים להראות את מסירותם הדתית.

עם זאת, בימים אלה, הסיבה הנפוצה ביותר לקבל א צלב קעקוע הוא לזכר אדם אהוב שאבד. עיצובי קעקועים אלה כוללים לעתים קרובות שמות, ראשי תיבות או תאריכי לידה/מוות המשולבים בהם איפשהו, לעתים קרובות ככרזה עטופה על או סביב הצלב עצמו. לא משנה מה הסיבה או העיצוב, קעקועים צולבים קיימים כבר מאות שנים, ונראה שיש עוד הרבה.


Source by Thomas M. Mihajlov

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments