לא יכול לחזור עכשיו – מאהב נאה, רחוק אבל יקר מדי

שערה החום באורך כתפיה זלג מטה כשעמדה במרפסת וחיכתה לו. היא נהנתה מהרוח הנעימה של הקיץ הנושבת. שמש הערב שקעה מזמן ופנסי הרחוב פשוט נדלקו. הוא נראה די מודאג כשהוא דיווש לאט. היא ציינה שעורו הבהיר היה שזוף מאוד. הוא חייך מבעד לעיניו; המבט הארוך שלו מהצד הספיק כדי להפוך אותה לחלשה בברכיה. היא הרגישה את נפשה שרה. הוא נעלם. היא הייתה מאוהבת בו.

רק לעתים רחוקות חייך בשפתיו, אבל עיניו הכובשות שיכרו אותה באהבתו. זה היה ערב קסום והוא החליט לפגוש אותה. קצת היסס אבל הוא הלך קדימה בצעדים מהירים. היא הייתה בחיוכים ארגמן בין לגימות הקפה כשראתה אותו מגיע. הוא היה לבד. כשהתקרב לביתה הוא הרים את מבטו לשמיים, זוהר הכסף של הירח מילא אותו במחשבות חלומיות. היא שמעה דפיקה ופגשה את עיניו; לחייה האדימו כשפתחה את הדלת באווירה הרומנטית של אור הירח.

הוא אחז בידה, שמר פתק אהבה בכף ידה ונעלם. היא הלכה לאיבוד לזמן מה. הוא תמיד חייך בלי עיקול וזה ריתק אותה. החופש לאהוב לא תמיד נסבל. לעתים קרובות אהבה נכרת לפני שהיא יכולה לפרוח. הוא ידע שזו התאהבות ונשאר בשקט. משפחתה הייתה מאושרת מכיוון שזה היה זמן קשר הנישואין. נעשו מחקרי הורוסקופ מפורטים. הם היו המום כשההורוסקופ אמר שהחתן יבוא מהעולם המערבי. זה היה עניין של דאגה גדולה למשפחה השמרנית. זה נבדק שוב ושוב כדי למצוא את התרופות עבור החתן והתאימות המתאים ביותר.

היא רצתה לפרוש כנפיים ולנסוק גבוה, אבל המשיכה להכות בצידי הכלוב המוזהבים למען נורמות החברה, מסורות שמרניות ואושר המשפחה. התרופה האחרונה בהורוסקופ הוכרזה לבסוף. הוא אמר, איזון המערב עם המזרח ושמירה על ביטול האפקט יביא את התוצאות הטובות ביותר, אבל הזהיר שהחתן מהמערב יכול להופיע אם הביטול יחלש. והיא התחתנה עם חתן מהכפר המזרחי עם התצורה הדמוגרפית שעבדה הכי טוב.

היא הייתה גשם סתווי עדין, כוכב רך שזורח בלילה. היא הסתגלה בחייה. היא לא האמינה בהורוסקופים. היא הבינה שאסטרולוגיה תלויה במי שעושה את הפרשנות וכמו כל תחום ידע אחר, יש מתורגמנים טובים ורעים. היא רגועה ומוסתרת הרבה כשהיא מקשיבה לקול השתיקה שלה. היא עדינה עומדת לבד בפחדים שלה. ככל שהזמן חולף הפחדים שלה מתחזקים, הערפל כה צפוף שהיא בקושי יכולה לראות. הו, איך החתן המערבי שלה רודף את חלומותיה; עם קול רך ומסגרת אחרת.

הלב שלה פועם בלי סוף מהרהר במה שנשאר כמו תעלומה. התמונות המקוטעות במוחה מראים לה כיצד הוא נלחם בייאוש שלו. הוא מנשק, שורק שיר ושובר את שתיקתה. הוא גונב את נשמתה כשהוא ממלמל בעדינות מילות אהבה באוזניה. היא חוששת אם הוא יופיע ואומרת "לא יכולה לחזור עכשיו". מצב שהיא מכירה, היא לא יכולה להתמודד. האם היא תקבל אותו, כשהוא סוף סוף יבוא? למרות שכאבה זקוק לחיבוק חם, אך היא בונה חומה סביב הלב שלה. היא קשורה בשלשלאות לכודה בתעלומה. אף אחד לא יודע אבל החיוך שהיא לובשת ריק. אולי היא מחכה לו באופן לא מודע ועצבני.


Source by Nupur Khalkho

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments