מדוע תכשיטי כסף טהור 999 עדיפים על תכשיטי כסף סטרלינג 925

האם קניתם פעם שרשרת כסף והצוואר שלכם התחיל להאדים או התחיל לפתח פריחה? הסיבה לכך היא שהכסף שאתה לובש מכיל סגסוגות אחרות המגיבות לעור שלך. כסף סטרלינג מכיל 92.5% כסף כאשר 7.5% הנותרים יכולים להיות שילוב של מתכות אחרות כמו נחושת או ניקל או אלומיניום. מתכות אחרות אלו מעניקות לכסף סטרלינג יותר חוזק אך גם מורידות את ערך התכשיטים שלך. תגובות עור מכסף סטרלינג מאלצות את הצרכנים להוציא יותר כסף כדי לקנות תכשיטי זהב או פלטינה שיכולים לעלות עד פי עשרה מהעלות של שרשרת כסף. כסף טהור 999 אינו מכיל מתכות אחרות כך שהוא היפו-אלרגני ולא נמצא כגורם לגירויים בעור.

מציאות שכיחה היא שכסף טהור 999 היא מתכת רכה יותר ולא ניתן להפוך אותה לתכשיט. עכשיו זה כבר לא עניין. עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר, מכונות מיוחדות תוכננו כך שהן מסוגלות ליצוק ולרפא כסף טהור לתכשיטים משובחים וגם לשמור על צורתו. הם גם מסוגלים כעת ליצור עיצובים רבים ושונים מסובכים, שאתה אפילו לא יכול למצוא בשרשראות זהב.

כסף טהור 999 עדין אינו מוכתם בקלות כמו כסף סטרלינג 925. הסיבה לכך היא העובדה שהמתכות האחרות מגיבות למים או חמצן בטמפרטורות רגילות ומתחילות להופיע הכתמה בקצב מהיר הרבה יותר. אני לא כימאי אבל השארנו שרשרת כסף סטרלינג ושרשרת כסף טהור 999 במתלה תכשיטים ושרשרת כסף 925 החלה להכתים הרבה יותר מוקדם.

כסף עדין טהור 999 גם מחזיק את ערכו הרבה יותר מאשר כסף סטרלינג. זו יותר השקעה מסתם פריט תחפושת תכשיט. אתה יכול בקלות לקחת את תכשיטי הכסף הטהור.999 שלך לחנות משכון או לסוחר מתכות עדינות והם יתנו לך הרבה יותר ממה שתקבל משרשרת כסף דומה 925. העלות של כסף 999 היא לא הרבה יותר מכסף סטרלינג אם אתה מחפש את הקמעונאי הנכון. קחו גם בחשבון שיש כסף אמיתי ומזויף. חתיכות כסף עדינות חייבות להיות מוטבעות בחריטה איכותית. הכסף שאתה קונה בחנויות קופסאות גדולות תגלה שאין להם את החריטה והם נחשבים לתכשיטי כסף ויכולים להכיל סגסוגות אחרות ובעלות ערך שוק מועט.

מצאנו גם שתכשיטי כסף טהור 999 זוהרים הרבה יותר מכסף סטרלינג עד כמעט לבן מתכתי מאשר צבע כסף. גילינו שהוא דומה אפילו לזהב ופלטינה. קשה מאוד לראות באמצעות תמונות אבל ברגע ששמים את השרשראות זו לצד זו ובעין בלתי מזוינת אפשר להבחין מיד בהבדל.

בשל ההבדל הקטן בתמחור מכסף סטרלינג, אין סיבה שתרכוש מעתה ואילך תכשיטי כסף טהור 999. זה עדיין הרבה יותר זול מזהב אבל זורח ונראה אפילו טוב יותר. זה לא מוכתם כל כך מהר והוא היפו-אלרגני. מהמחקר שלנו, רק כמה קמעונאים מהימנים בצפון אמריקה מוכרים שרשראות כסף טהור.


Source by Eddie Wang

About admin

Check Also

תכשיטים קלים: תכשיטים מבוקשים על ידי נשים מודרניות

בזמן שאנחנו מדפדפים את דפי ההיסטוריה, אנחנו מגלים שיותר טוב עקבו אחרי ההתלבשות לחתונות. נשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments