מהו קעקוע קדוש/רוחני?

קעקוע שימש למטרות רוחניות, ריפוי ודקורטיביות בתרבויות רבות במשך אלפי שנים. מצרים, יפן, הפיליפינים, סמואה, פרס, ניו זילנד וטייוואן הן רק חלק מהתרבויות העתיקות שבהן נעשה שימוש בקעקועים כדי להקל על צמיחה רוחנית וריפוי. ברבות מהתרבויות העתיקות הללו נעשה שימוש בקעקועים בטקסים דתיים למטרות רוחניות, ככלי טיפול תרופתי ולמטרת הצגת הדרגה וההישגים של האדם. קעקועים שימשו גם במשך מאות שנים כזכות מעבר מילדות לבגרות. כמו כן, האמינו כי לקעקועים יש תכונות קסומות על ידי תרבויות עתיקות רבות. כתוצאה מאמונה זו הקעקוע והתהליכים הכרוכים ביישום הקעקוע היו פרקטיקות קדושות והקעקוע הוחל לרוב על ידי שמאן ומרפאים של השבט.

גם היום קעקוע קבוע בדיו על הגוף שלך הוא חוויה מאוד אישית ובמקרים רבים, מנקה רוחנית. זו חוויה אישית שלא תשכח לעולם, תמיד תזכור את המקום, האנשים והתהליכים הכרוכים ביישום הקעקוע. אתה תזכור איך הרגשת ביום שעשית את הקעקוע שלך, בין אם היית שמח, עצוב, הרגשת חולה או עייפה. לעתים קרובות אפילו תזכרו ביום בשבוע, בחודש ואפילו איך היה מזג האוויר בחוץ. אתה תזכור את הרגשות הקשורים לקעקוע ואת הסיבות מאחורי קבלתו. אולי אדם מקבל את הקעקוע שלו כדי לייצג שמחה או אהבה בחייו, ריפוי, שינוי, ניצחון, רק בשביל הכיף או אפילו זמן של כעס. רגשות אלה יחוו מחדש בכל פעם שתסתכל על הקעקוע. עצם טבעו של יישום קעקוע על הגוף שלך מעניק את עצמו בצורה יוצאת דופן לריפוי רגשי, רוחני, נפשי ואפילו פיזי.

אפילו הכאב של קעקוע הוא חלק בלתי נפרד מחווית הקעקוע. הכאב הכרוך בקבלת קעקוע אינו עונש, אתה מקבל אותו כי בחרת לקבל אותו ובמקרה של קעקוע רוחני זה עובד כחלק בלתי נפרד מתהליך הריפוי הרוחני. קבלת הכאב והתעלות דרכו יכולה לחזק חווית קעקוע מפוחדת ותוצאה.

מבלי להיות מודעים לניואנסים של קבלת קעקוע אנשים רבים בוחרים להתקעקע כדרך לריפוי עבר כואב. קעקוע במקרה זה מייצג ניצחון על אירוע פיזי, רגשי או נפשי כואב בחייהם. זה יכול להיות עבר כואב נפשית, טראומה כואבת פיזית או אפילו פטירתו של אדם אהוב, או כל דבר אחר שהותיר צלקת כואבת או נפשית, רגשית או פיזית על הגוף שהאדם רוצה לעבור ולרפא. במקרה זה קעקועים המיושמים בסביבת ריפוי קדושה מועילים במיוחד בריפוי מטראומה שנותרה מצלקות נפשיות, רגשיות ופיזיות בגוף.

סביבת קעקועים קדושה משמשת לעתים קרובות גם על ידי אלה המשתמשים בקעקועים כדרך להתקדמות רוחנית ולחיזוק האמונות הרוחניות שלהם. הדימויים שנבחרו ליישם הם בעלי משמעות רוחנית ומסייעים בהקלת ההתרחבות הרוחנית האישית של כל אדם.

לא משנה מה הסיבה להחלטתך לעשות סשן קעקועים מקודש, כל פגישה יכולה לעזור להקל על שינויים בחיים על ידי מתן עוגן ציורי רוחני קבוע ויפה אשר ישמש כתזכורת מחזקת חיובית לצמיחה ולשינוי שאתה עובר. בין אם הקעקוע שלך נועד לעזור בריפוי וסגירה של טראומה בעבר או בהקלת שמחה וצמיחה רוחנית והתקדמות לעתידך.

ישנם מרפאים רוחניים שהם גם אמני קעקועים אשר מציעים כעת מפגשי קעקועים קדושים רוחניים שנועדו להציע ללקוח סביבה קדושה לניצול תהליך הקעקוע ככלי להמשך צמיחה וריפוי רוחני אישי. כל מפגש מערב את האמן/המרפא והלקוח והוא מותאם באופן אישי ומעוצב כדי למלא את הצרכים הרוחניים והמרפאים של הלקוח.

כל סשן קעקועים נעשה בסביבה רוחנית קדושה מרגיעה פרטית. קעקוע מקודש נעשה לרוב על ידי מרפא/מקעקע רוחני והוא מותאם באופן אישי לכל אדם, לרוב הפגישה תכלול שימוש במדיטציה ובחפצים מקודשים מבחינה רוחנית.


Source by Cherie S Johnson

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments