מהי המתכת הטובה ביותר לתכשיטי גוף?

שתיים מהבעיות הנפוצות ביותר עם פירסינג בגוף הן תגובות אלרגיות וזיהום. טיפול וניקיון נכונים של פירסינג הם קריטיים, אך גם סוג המתכת בתכשיטי הפירסינג שתבחרו חשוב מאוד. להלן 3 המתכות הטובות ביותר עבור תכשיטי גוף, ושתי אפשרויות שכדאי להתרחק מהן.

3 המתכות הטובות ביותר לתכשיטי גוף:

#1 טיטניום בדרגת שתל

טיטניום היא ללא ספק המתכת המועדפת עבור תכשיטי פירסינג בגוף, וניתן להשתמש בה בבטחה עבור פירסינג ראשוני. טיטניום בדרגת שתל G23 (Ti6al4v-ELI) הוא סוג הטיטניום המשמש בשתלים כירורגיים, הוא תואם ביולוגי, עמיד בפני נוזלי גוף ונטול ניקל. טיטניום גם חזק וקל יותר מפלדה, מה שנותן לנו תכשיטי פירסינג לגוף שהם גם עמידים, נוחים וכמעט ללא שריטות. טיטניום היא מתכת יקרה, אבל שווה את המחיר המעט גבוה יותר. תכשיטי גוף טיטניום הם יפים, הם מחזיקים מעמד וייראו (בדיוק אותו הדבר לאחר שנים רבות של לבישה.

#2 נירוסטה כירורגית

נירוסטה היא המתכת הנפוצה ביותר עבור תכשיטי פירסינג בגוף, והיא נמצאת ממש מאחורי טיטניום בכל הנוגע להתאמה ביולוגית. 316L או 316LVM הן שתי הדרגות היחידות של נירוסטה הנחשבות בטוחות ללבישה בפירסינג שהחלים. זכור כי אפילו הכיתות הטובות ביותר של נירוסטה מכילות ניקל ועלולות לגרום לבעיות למי שאלרגי לניקל. מדינות מסוימות אסרו את השימוש בנירוסטה לפירסינג ראשוני, ועדיף להתרחק לחלוטין מפלדת אל חלד עד לאחר שהפירסינג שלך יסתיים לחלוטין.

# 3 זהב

למרות שהוא יפהפה, זהב אינו הבחירה הטובה ביותר עבור תכשיטי גוף, במיוחד עבור פירסינג ראשוני או לבישה לטווח ארוך. מכיוון שהזהב הוא מתכת רכה יותר והוא עשוי מסגסוגות מתכת, קיים סיכון גבוה יותר לגירוי או זיהום. תכשיטי זהב הם יפים, אבל יש לענוד אותם רק בפירסינג שנרפא, ובזהירות. החלף את תכשיטי הגוף הזהב בטיטניום בסימן הראשון לגירוי.

לא מומלץ:

כסף סטרלינג: אל תקנו תכשיטי גוף כאשר החלק שמתחיל מתחת לעורכם (משקולת, בננה, טבעת) עשוי מכסף. כסף סטרלינג מוכתם כשהוא בא במגע עם נוזלי גוף, יכול להכיל בקלות גידול חיידקים, ויכול להכיל מתכות הגורמות לאלרגיה כמו ניקל. תכשיטי גוף שבהם "קסם" מכסף סטרלינג שמוצמד או משתלשל מקצה מוט הפלדה או הטיטניום בסדר גמור, כל עוד אינך אלרגי לתכשיטי כסף. רק ודא שהחלק שנמצא בתוך הגוף שלך עשוי ממתכת יותר תואמת ביולוגית.

מסתורי מטאל: מַפְחִיד. כל תכשיט "תחפושת" או "מצופה" הוא רעיון גרוע, וכך גם נירוסטה באיכות ירודה. היצמד ל-3 האפשרויות המובילות למעלה כדי להיות בטוח שהפירסינג שלך יישאר מגירוי ונטול זיהומים.

זכור כי תכשיט פירסינג מונח בתוכך, ויש להתייחס אליו יותר כמו שתל כירורגי מאשר תכשיט תחפושת. למרות שזה עשוי להיות מפתה לקנות תכשיטי גוף זולים יותר, הוצאה קצת יותר על תכשיטים באיכות גבוהה יותר היא בהחלט דרך טובה יותר ללכת בטווח הארוך.


Source by Linda Howell

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments