מהי טבעת בטבור מזויפת?

בשל הפופולריות של טבעות הטבור, חלק מהחברות פיתחו טבעת "מזויפת" או "לא חודרת". טבעות הבטן האלה אמורות להיראות בדיוק כמו הדבר האמיתי, להיות ללא כאבים ולהישאר בקלילות. בנוסף, הם אפילו הסתעפו לכלול תכשיטי גוף אחרים כמו עגילים מזויפים "מדודים" וטבעות פטמות מזויפות.

כדי לענוד את טבעת הבטן המזויפת, המשתמש לא צריך לעשות את הפירסינג בפועל. זה אידיאלי לאנשים שלא רוצים לעבור את תהליך הפירסינג או שלא תמיד מרשים להם להחזיק תכשיטי גוף (בגלל הורים, קוד לבוש, עבודה, בית ספר וכו').

לטבעות טבור מזויפות יש בדרך כלל זרוע המחוברת לקפיץ ויש לה משטח שטוח בקצה שיילחץ לתוך העור. לובשים ימשכו את הזרוע הניתנת לאחור ויחזיקו את הקליפ פתוח. לאחר מכן הם יניחו את הזרוע התחתונה או הנייחת בתוך הטבור וילחצו אותה לאחור. אחרי זה, כל מה שהם צריכים לעשות זה לסגור את הקליפ וטבעת הבטן המזוייפת שלהם צריכה להיראות בדיוק כמו העסקה האמיתית.

ישנם כמה סגנונות המחייבים אדם להדביק אבן חן לטבור כדי ליצור מראה של טבעת טבור. ישנם אפילו עיצובים המשתמשים במעין מנגנון קפיץ כדי לאבטח את טבעת הבטן. על פי הדיווחים אלה באיכות פחותה וסובלים מתלונות משתמשים רבות.

לפי הדיווחים, הקליפ על הסגנון יתאים בצורה מאובטחת במהלך לבישה יומיומית, אך אינו מיועד להישאר במים. הם אמורים להיראות מאוד טבעיים, ואם לובשים אותם נכון, הם לא אמורים להכאיב.

למרות כל ההטבות שהוזכרו לעיל, ישנם כמה חסרונות הקשורים לסוג זה של טבעת טבור. הם לא אידיאליים לאדם עם טבור "אאוט" או אפילו טבור בעל צורה לא סדירה. בנוסף, הם נוטים להיות הרבה יותר יקרים מטבעת טבור מסורתית הזמינה לרכישה באינטרנט. טבעות טבור מזויפות נמכרות בחלק מהמקומות במחיר של עד $25, בעוד שטבעות טבור מסורתיות שאינן תלויות יכולות להגיע עד $3.


Source by Therese Kuster

About admin

Check Also

ההיסטוריה והתרבות של אוזניים מתוחות

אנשים מקשטים ועושים שינויים במראה גופם מאז תחילת ההיסטוריה המתועדת. זה לבש צורות רבות לאורך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments