מה מסמלים תכשיטים

אפילו בראשית הזמן, תכשיטים שימשו תרבויות רבות כדי לבטא את אמונותיהם, אורח חייהם, או לסמל את הגזע שלהם בצורה שונה. הוא משמש גם סמל של קבוצות או דתות מסוימות, כדי להבדיל את עצמם מאמונות או קבוצות אחרות. לפני שהפכו מכסף וזהב לאביזרים, הם השתמשו בעצמות ובאבנים כדי לייצג לאיזו קבוצת אנשים הם שייכים. כעת, ישנן מתכות זמינות רבות שמהן ניתן לייצר אותן. בימינו, תכשיטים משמשים לעתים קרובות כסמלים במיוחד של דתות, כמו נוצרים. מבט אחד ותדע במה אדם מסוים מאמין, לפני שהוא או היא יגידו משהו. אבל אפילו מזמן, תכשיטים לנוצרים תמיד היו סמליים ורוחניים.

תכשיטים בימינו מגיעים בצורות וגדלים רבים ושונים, עם זאת, הם עדיין עושים את אותו הדבר: הם מסמלים. הם מסמנים את הדרגה, העושר, האמונות הטפלות והאמונות שלך. ואצל הנוצרים, הפופולרי ביותר הוא הצלב. הצלב הוא המקום שבו נסמר ישו ומת, ולעתים קרובות ניתן למצוא אותו ברוב הכנסיות והקישוטים הנוגעים לאמונה. יש גם את הדג הנוצרי, שהיה הקוד הסודי ששימש בתקופה שלאחר מותו של ישו כשהנוצרים היו תחת רדיפה. זה התרחש כאשר נעשה שימוש בקוד ייחודי כדי למנוע זיהוי. אדם אחד היה מצייר חצי עיגול ברגליים ומצפה שהשני יסיים את החצי השני, וזה סימן שגם השני נוצרי.

היום, לעומת זאת, כל אחד יכול להביע באופן חופשי את אמונותיו באיזו אופנה שהוא רוצה. זה יכול להגיע בדרכים רבות, לרוב מהן מגיעות בצורה של טבעות, שרשראות, תליונים וקישוטים אחרים. אלה גם מבצעים לא רק פונקציה אחת אלא פונקציות רבות, ופונקציה אחת כזו מגיעה בצורה של טבעות נוצריות. דוגמה טובה תהיה טבעות נישואין, שאינן מוגבלות לטבעות נצרות, צניעות או טהרה, או אפילו טבעות לכת או קבוצה מסוימת שרוצה לגרום לעצמן להיות מזוהה.

כיום, סמלים אלה של אמונה ושכנוע באים לידי ביטוי באומנות גם באמצעות מתכות שונות ואבנים יקרות. הם יכולים להגיע בזהב, כסף, פלטינה ויהלומים הם מהנפוצים ביותר בשימוש. הדבר היפה ביותר בתכשיטים הוא שלמרות שהם משמשים להזדהות עם קבוצה או אמונה, הם עדיין מאוד אינדיבידואליים, מה שמגלה את הייחודיות שלך בקרב הקהל. אתה שייך, אך יחד עם זאת אתה בולט. זה כמו לחלוק חלק מעצמך לאחרים, ובכל זאת להיות היחיד בחוש הסגנון או האופנה שלך בתכשיטים.

תכשיטים משמשים להזדמנויות רבות ועשויים לסמן הרבה דברים. זה ביטוי, ודת היא גם צורת ביטוי – של מה שאנחנו מאמינים בו, כלומר – אבל לא משנה מה אנחנו לובשים, אנחנו צריכים תמיד להיות נאמנים לאילו סמלים אנחנו לובשים כדי לייצג את מה שאנחנו מאמינים בו.


Source by Chris Bradley

About admin

Check Also

תכשיטים קלים: תכשיטים מבוקשים על ידי נשים מודרניות

בזמן שאנחנו מדפדפים את דפי ההיסטוריה, אנחנו מגלים שיותר טוב עקבו אחרי ההתלבשות לחתונות. נשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments