מה תגיד עליך טבעת בטבור?

אם שקלת לבצע פירור בטבור, אולי אתה מודאג לגבי איך אחרים יגיבו להחלטתך. אמנם עדיין קיימות דעות קדומות כלפי אנשים המעזים לענוד טבעת, אבל תכשיט לא יכול להגדיר אותך; במיוחד לא למי שמכיר אותך.

כמו בכל דבר, ישנם סטריאוטיפים סביב מי שעונד סוגים מסוימים של תכשיטי גוף. הייתם חושבים בעידן המואר שלנו כשכל כך הרבה אנשים עושים קעקועים ופירסינג בגוף במגוון מקומות שהסטריאוטיפים האלה היו נעלמים. ובכן, אם לוחות ההודעות והשאלות הנפוצות ברחבי האינטרנט הן אינדיקציה כלשהי, עדיין יש כמה תפיסות שגויות מצערות שמתנוססות בסביבה. המילה שאני רואה לרוב קשורה לטבעת בטבור היא "זבל". כפי שאומר הפתגם הישן, לענוד תכשיט לא הופך אותך לאשפה יותר מאשר ללכת למקדונלד'ס עושה לך המבורגר.

אם תחליט לרכוש טבעת בטבור, אמצו את העובדה שזו לא סטיגמה אלא צורה נפלאה של ביטוי עצמי. עכשיו יש לך מקום אחר על הגוף שלך שאתה יכול לאבזר. אולי הבחירה שלך בתכשיטים לאזור זה יכולה להשפיע על דעות אחרות לטוב ולרע, אבל פירסינג בטבור לא אומר כלום חוץ מזה שאתה לא מפחד ממחטים. אם לא, אתה אומר שאתה קצת מחוץ לנורמה ושאתה לא לוקח את עצמך יותר מדי ברצינות.

הדבר הנחמד בפירסינג בטבור הוא שאתה יכול להחליט איך ומתי אתה מציג את האזור הזה בגופך. זה יכול להיעשות בדיסקרטיות או בגלוי והטקטיקה שלך עשויה להשתנות עם התלבושת שלך או עונות השנה. קשה להסתיר את החלק האמצעי שלך בעונת הביקיני ואם יש לך תכשיטים שמדגישים את האזור, למה שתרצה?

לבסוף, הנקודה העיקרית היא להבין שההחלטה שלך לנקב את הטבור יכולה להתפרש בצורה לא נכונה. אולי זה רעיון טוב לחזור אחורה ולשקול מדוע אתה נוקט בצעד זה. החלט איזה מסר אתה רוצה להעביר (כי אתה שולח אחד אם אתה רוצה או לא) לאחרים עם טבעות טבור ותצוגה. אבל אל תשכחו ששום דבר פשוט כמו תכשיט באזור יוצא דופן לא יכול להגדיר כל אחד מאיתנו אם לא ניתן לו.


Source by Julie S. Montgomery

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments