מיתוסים ועובדות על קעקועים

זה חוסר מזל לעשות קעקוע בשם של מישהו… צבעים בהירים כואב יותר… קעקועים מדממים הרבה… מחט קעקוע היא רק מחט אחת… קעקועים הופכים לכחולים כשהם זקנים… דיו אדום דוהה מהר… כל מי שיכול לצייר יכול לקעקע… רק מלחים, אופנוענים, אנשי קרקס ואנשים קשוחים עושים קעקועים… קעקועים עולים הרבה כסף… קעקועים הם לנצח…

רבות מהאגדות האורבניות הללו התחילו לפני זמן רב, כשבעצם אכן הייתה בהן אמת כלשהי. כל דבר, החל מסוגי האנשים שיצאו למכון קעקועים, ועד לסוגי צבעי העור בהם נעשה שימוש, גרמו למיתוסים להיות פופולריים מלכתחילה.

קעקוע מודרני הוא הרבה יותר על צורת האמנות, היגיינה, ומושך אנשים מכל תחומי החיים, מאשר על שמירה על סטריאוטיפים מיושנים ושקר. בואו ניקח כמה מהמיתוסים האלה על קעקוע ונהפוך אותם להצהרות עובדתיות במקום.

קעקוע שם של מישהו על הגוף שלך, למרות שלא בהכרח מזל רע, זו בחירה אישית. ולמרות שכל מערכת יחסים יכולה להיכשל, אם אתה כבר מאמין שלקעקע את שמם עליך זו ערובה כזו או אחרת לגבי התוצאה אז אתה עושה את זה מהסיבות הלא נכונות בכל מקרה. מערכות יחסים נכשלות מכל מיני סיבות, לקעקע עליך את השם של מישהו זו לא אחת מהן.

קעקועים כן כואב, ובהתאם לסובלנות שלך לכאב, חלק ירגישו יותר כאב, חלק פחות. הצבעים הבהירים נעשים בדרך כלל אחרונים כאשר העור רך ביותר, כך שלרוב, אלו יהיו הצבעים הכואבים ביותר. לגבי צבעי דיו אחרים, חידושי דיו קעקועים עברו דרך ארוכה מאוד. במהלך שנות ה-50 וה-60, פיגמנטים של דיו קעקועים לא היו מעודנים כפי שהם היום, ולכן צבעים בהירים כמו אדום או כחול היו דוהים תחת פגעי מזג האוויר ובלאי רגיל. עם זאת, זה כבר לא המקרה, וכל צבעי הקעקוע מתנגדים לדהייה אם מטפלים בהם כראוי בעת הריפוי.

מחטי קעקוע מקובצות יחד בקבוצות מולחמות של מספרים אי-זוגיים, 3, 5, 7 וכו'. בעוד שרוב הקעקועים מדממים באופן מינימלי במהלך המתאר, ועד 10 דקות לאחר ביצוע ההצללה, עד שעוזבים את החנות , הדימום ייפסק. הקעקוע שלך יהיה חבוש מסיבות היגייניות בלבד.

עם ההתקדמות הרפואית המודרנית ברפואת עור וטיפוח העור, קעקועים אינם עוד מחויבות לנצח. הסרת קעקועים בלייזר וקרמים לדהייה יכולים להסיר קעקוע מבלי להשאיר אחריו עקבות.

סטריאוטיפים לקעקועים נוצרו בתקופה שבה מכוני קעקועים היו נדירים, לא מוסדרים ולעיתים קרובות ממוקמים באזורים מעורפלים. מלחים רבים השיגו קעקועים על פי המיתוסים והאגדות שאמרו כי קעקועים ופירסינג נחשבו להרחיק רוחות רעות ולהביא מזל טוב ללובש. השכיחות של חובבי אופנועים שנהנים מקעקועים היא רק הטיה תרבותית. היום, כל אחד יכול לעשות קעקוע ואף אחד אפילו לא יידע, ולהפך פשוט בגלל שלמישהו יש קעקוע, זה לא אומר שהוא חלק מתת-תרבות מטומטמת. השכיחות של קעקועים בחברה ובקרב דמויות בולטות יותר בציבור עשתה הרבה מאוד גם כדי להביא את הקעקוע למקומו כצורה מיינסטרים של אמנות וביטוי אישי.

אם אתה מאמין שכל מי שיכול לצייר יכול לקעקע ושאתה צריך לחפש מציאות עבור הקעקוע שלך, רוב הסיכויים שאתה מקבל אחד מהסיבות הלא נכונות וצריך לחשוב מחדש על ההחלטה שלך בזהירות. יש קעקועים יוצאי דופן באמת שאימצו סגנון שהם מאוד מיומנים לעשות, ויש מקעקעים שהם בדיוק זה, מקעקעים.

בעוד שלרוב האמנים יש רקע אמנותי, יש כאלה שפשוט אוהבים את האמנות ורצו להתפרנס ממשהו שהם נהנו. אמני קעקועים הם אנשים יומיומיים רגילים, בדיוק כמוך או אני. יש להם חיים וימים טובים ורעים בדיוק כמו לכולנו. בדוק את העבודה שנעשית, או עדיף, מצא מישהו שיש לו קעקוע שאתה מעריץ וגלה היכן עשה זאת לפני שאתה שם את העור שלך מתחת למחט. וזכרו לבחור אמן שהסגנון שלו מתאים לקעקוע שהייתם רוצים לעשות.

לבסוף, קניית מציאה עבור הקעקוע שלך תקנה לך קעקוע מציאה. אם אתה מודאג לגבי כמה זה יעלה, סביר להניח שזה לא זמן טוב בשבילך לחשוב על קעקוע. אמנם לא כולם יקרים מדי, וניתן להשיג קעקועים באיכות טובה בפחות ממה שהיית מצפה, אבל זה עדיין סוג הרכישה שאתה צריך לעשות רק כשהארנק שלך לא מהווה בעיה. זה לרוב קבוע, וזה העור שלך אחרי הכל.


Source by Patricia LaCroix

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments