מנהיגי נוער מתלבשים להצלחה – 7 טיפים

כשהמראה חשוב, זה משנה איך אתה נראה. הרושם הראשוני מרחיק לכת, כך שלא ניתן לזלזל בהתלבשות להצלחה. לבוש נותן הצהרה! לפיכך, מאמר זה מכסה טיפים שיעזרו לבני נוער ולצעירים להקרין תדמית מקצועית אך לשמור על הייחודיות שלהם.

7 טיפים

הימנע מלבוש לא הולם.

מה לא מתאים? כל דבר צמוד מדי, קצר מדי, חתוך נמוך, חושפני, נפול או נפול אינו הולם. כל האמור לעיל שולח את המסר הלא נכון. מנהיג נמצא תמיד מתחת למיקרוסקופ; מישהו תמיד צופה.

בנה על היסודות.

קודם כל, נשים צעירות צריכות לפחות שמלה אחת. כן, שמלות עדיין באופנה. שנית, נשים צעירות צריכות לפחות שתי חצאיות ושתי חולצות; לבן הוא לא רק קלאסי, זה הכרחי. אגב, אם השמלה או החצאית לא מרופדות, השקיעו בהחלקה. שלישית, מצא ז'קט שניתן ללבוש עם חצאית או מכנסיים.

אפילו ז'קט ג'ינס מחויט ניתן ללבוש עם מכנסי שמלה או חאקי. רביעית, נשים צעירות צריכות לרכוש לפחות שני זוגות נעלי שמלה, נעלי עקב ונעלי עקב. לבסוף, ג'ינס בסדר כל עוד הם נקיים, מגוהצים ומתאימים היטב. אלא אם כן אתה עובד עבור ארגון ספורט, הימנע מנעלי טניס.

גברים צעירים, לעומת זאת, צריכים לפחות חליפה אחת, שתי חולצות, שתי עניבות וזוג נעלי שמלה נחמדות. יצוצו מקרים שבהם תצטרכו להשתתף באירוע מיוחד. באשר ללבוש יומיומי, זוג חאקי, חולצה ונעלי קז'ואל יעבדו.

היכן ניתן למצוא את הפריטים הללו? אם חסר לך מזומן, בקר בחנות יד שניה מקומית.

אביזר עם טעם.

פחות זה יותר. עם זאת, הימנע מתכשיטים גדולים, מגושמים וצעקניים. מצד שני, שרשרת פנינים היא קלאסית וחיוניה. תחשוב פעמיים לפני שאתה מחורר את השפתיים, האף והעיניים שלך. אם הם כבר מחוררים, הסר את כל התכשיטים לפני שאתה הולך לראיון, אלא אם אתה מגיש בקשה בחנות הקעקועים.

לבשו בגדים שמתאימים למבנה הגוף שלכם.

אין דבר יותר גרוע מלראות תלבושת יפה על האדם הלא נכון. אם אינכם בטוחים מה מתאים לכם ביותר, היעזרו ביועץ אופנה. בזמן שאתה עושה את זה קבל את המידות שלך וגלה אילו צבעים משלימים את גוון העור שלך. ברגע שאתה מגלה מה מתאים למבנה שלך, הישאר עם זה.

ודא שהבגדים שלך יהיו ייצוגיים.

מנהיגים לא נראים כאילו הם פשוט התגלגלו מהמיטה. לכן, ודא שהבגדים שלך נקיים ומגוהצים. אם מעולם לא גיהצתם, זה הזמן ללמוד.

שמור על תסרוקות שמרניות.

התרחק מצבעים צעקניים רועשים ותסרוקות פראיות. צמות, מנעולים ומראה טבעי צריכים להישמר היטב. תספורת טרייה לגבר צעיר עושה פלאים.

נסו להימנע מקעקועים.

קעקועים נוטים לשלוח את המסר הלא נכון. אם, לעומת זאת, המטרה שלך היא להוביל כנופיית אופנועים, זה באמת לא משנה.

לסיום, מנהיגי נוער משדרים ביטחון, וסגנון הלבוש שלהם אומר הכל. צא עם ההצהרה הנכונה על ידי מראה כמו המנהיג האחראי. זכרו, אין לכם הזדמנות שנייה ליצור רושם ראשוני טוב.


Source by Stephanie Harbin

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments