מערכת מירוצי סוסים המשתמשת באסטרולוגיה כדי להכשיל מרוצי סוסים ולמצוא מנצחים גדולים

מהמר העידן החדש עשוי להשתמש בדרכים רבות כדי לנסות למצוא הימורים טובים במירוצי סוסים שהנכה הממוצע במרוצי סוסים לא יחשוב עליהם כאשר הוא או היא מחפשים מערכת מרוצי סוסים טובה. למשל, חלק מהאנשים ניסו להבין ביו-קצבים ואחרים השתמשו בטארוט.

שיטה נוספת שמשמשת להגבלת מרוצי סוסים במשך שנים רבות היא אסטרולוגיה. להבין את ההורוסקופ של סוס אולי נשמע מוזר, אבל זה לא מנע מהרבה אנשים לנסות את זה. אנשים אחרים ניסו גישה קצת אחרת והשתמשו בהורוסקופים של הג'וקי כדי לנסות להבין מתי לרגל יהיה מזל.

באותו קו כמו אסטרולוגיה, יש נומרולוגיה. הבסיס לנומרולוגיה הוא אמונה עתיקה שלכל דבר ביקום יש קוד מתמטי ועל ידי שבירת הקוד ניתן לחזות את העתיד. אנשים משתמשים בטבלאות נומרולוגיה כדי לקבוע איזה יום יהיה להם בדיוק כמו שאחרים משתמשים בהורוסקופים.

למרות שכל זה אולי נראה ממש טיפשי לגברים ונשים שמשתמשים במערכת כדי להגביל מירוצי סוסים, שאל את עצמך את זה, מדוע כמעט כל עיתון ואתר מרכזי מציעים הורוסקופים וצורות אחרות של ניחוש? אך ורק למטרות בידור, אתה עונה. טוב אולי כן ואולי לא, כי למרות שזה עשוי להיות בידור, כמה ממיליוני האנשים שקוראים את ההורוסקופים האלה כל יום מושפעים מהם בצורה כלשהי וכמה לוקחים סיכון או משנים את מהלך היום שלו בגלל של משהו בהורוסקופ?

עכשיו שאל את עצמך את זה, כמה רוכבים או מאמנים קוראים את ההורוסקופים האלה? בזמן שאנחנו עוסקים בנושא, כמה מהאנשים שהימרו על מירוצי סוסים גם קוראים את ההורוסקופים שלהם ולמרות שאולי אין לזה השפעה גדולה על רובם, עד כמה יש לזה השפעה?

האם הכוכבים וכוכבי הלכת אכן משפיעים על מהלך האירועים האנושיים עדיין לא מוכח ולא ידוע, אבל העובדה שהורוסקופים משפיעים על התנהגות אנושית היא כנראה נכונה. הבעיה היחידה היא איך מביאים את זה למערכת מרוצי סוסים?


Source by Bill Peterson

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments