מראה כוכב הוא הטרנד האחרון בפירסינג באוזן

ניקבת אוזניים? רק פעם אחת? מְשַׁעֲמֵם. פעם זה פשוט לא מספיק עבור זוגות, בני נוער ושנים עשרה בעלי מודעות לאופנה בימינו. עכשיו אתה צריך לא רק כוכב אחד נוצץ על תנוך האוזניים שלך, אלא צריך לקבל קבוצת כוכבים שלמה של פירסינג. מראה הכוכבים, המיקס והמאץ' הזה הוא הטרנד האחרון בעולם הפירסינג באוזניים ודרך להוסיף עניין ויזואלי עדין ולא כל כך עדין לפרופיל שלך.

עם המראה הזה, ניתן לנקב את האונה בשלושה חורים לפחות, המיועדים לאפשר ענידת מספר עגילים שונים בו זמנית. אוסף של שלושה ניטים עדינים או חישוקים קטנים יוצרת גלקסיה מינורית של האוזן שלך, גלקסיה שאפשר כמובן להוסיף אליה עם פירסינג נוסף גבוה יותר על האוזן. עם המראה הזה, ניצוץ עדין הוא בדרך כלל צו היום. אם כי לפעמים עגיל אחד או שניים גדולים יותר יכולים להתערבב עם הקטנים יותר, ולהפוך לכוכב המקיף כוכבי לכת, ירחים סביב כוכב לכת או לירח בשמי לילה נוצצים.

עם מקבץ קטן של פירסינג על האונה שלך ומקבץ נוסף גבוה על הסחוס, אתה באמת יכול לשלב ניצוץ קטן שיכול להרים את גוון העור שלך ולהאיר את העיניים שלך, להראות את הפנים שלך בצורה הטובה ביותר. עגילים יכולים לעזור לך לרכך את צורת הפנים שלך, להאריך אותן, להרחיב אותן או למשוך תשומת לב לתכונות הטובות ביותר שלך ולהתרחק מאלה שאתה לא כל כך מרוצה מהם. שימו לב כשאתם בוחרים היכן למקם את פירסינגי הכוכבים שלכם וכיצד למלא אותם שכן התצורה והמראה המדויקים יכולים לשמש כדי לשפר את המראה שלכם, בעוד שאם תטעו, זה עלול לגרום להשפעה הפוכה.

תסתכל על עצמך היטב במראה ותשחק עם עט או כמה מדבקות כדי לראות איך היית נראה עם דפוסים שונים של פירסינג. ניקוב באוזניים בצורה קצת יוצאת דופן יכול לעזור לך ליצור את המראה האישי שלך ולהתבלט מהקהל בצורה הטובה ביותר. תהיו מוזרים והיו עצמכם והאופי והקסם שלכם יברחו.

המראה הזה יגרום לכך שלא תצטרכו רק לבחור זוג עגילים אחד לשים בכל יום ולכן תוכלו להיות הרבה יותר יצירתיים כשזה מגיע לבניית המראה המיוחד שלכם.


Source by Katie Louise Whitbread

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments