משמעות קעקוע האוזניים של גרייהאונד

האם תהית פעם מה משמעות הקעקועים ולמה הם מקעקעים את אוזני כלבי גרייה שלך? כל כלבי גרייהאונד שהם גזענים חייבים לבצע את זה ולהירשם ל- NGA (איגוד הלאבים לכלבים). הם בדרך כלל מקועקעים בגילאים 2-1/2 עד 3 חודשים. הקעקוע בפועל לכל גור חייב להיות בטופס "רישום המלטה" ולהגיע ל- NGA עד סוף 3 חודשים. לאחר מכן ה- NGA מקצה מספר רישום המלטה חדש לכל המלטה חדשה.

קעקוע האוזן השמאלית הוא מספר רישום המלטה.

קעקוע האוזן הימנית הוא שילוב של אותיות ומספרים המזהים את הכלב המסוים הזה. באוזן ימין, במבט מהצד האחורי של הכלב לאפו, המספר הראשון הוא החודש בו נולד הכלב (2 = פברואר, 11 = נובמבר וכו '). המספר השני הוא הספרה האחרונה בשנה בה נולד הכלב (1 = 2001, 3 = 2003 וכו '). לאחר מכן מופיע מכתב המזהה כמה כלבים נמצאים במלטה. כך למשל, אם יש 5 גורים באות, לגור אחד תהיה האות A, באחר אחר תהיה האות B, עוד C, אחר D, והאחרון E. למגדלים שונים יש שיטות בחירה שונות של מי שמקעקע. ראשון, שני, אחרון. חלק בוחרים אותו על פי אישיותו של הכלב, אחרים ששמעתי לגביהם נולד ראשון, שני, אחרון.

הקעקועים על הכלב שלך, לעומת זאת, שימושיים לאחר שאימצת את הכלב שלך בכדי לבדוק היכן הוא רץ, מוצאיו ושותפיו. תוכל למצוא מידע זה בכתובת http://www.Greyhound-Data.com. זה מאוד כיף ומאוד מעניין לראות מאיפה הגיע הציד שלך.


Source by J. Saylor

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments