נבראטרי ואסטרולוגיה

המשמעות של נבראטרי היא הרבה יותר מסתם סגידה לתשע הצורות של מאה פרוואטי, מאה לקשמי ומא סרסווטי והסמליות של הניצחון על הרוע.

לפי אסטרונומיה ואסטרולוגיה וודית כדור הארץ עובר שני פעולות שמש גדולות בשנה ועונות השנה תלויות בכיוון תנועת השמש. פעם אחת כשהשמש נעה דרומה לקו המשווה (Dakshinayan), עוצמת השמש לא כל כך קשה והסביבה מלאה בלחות, השנייה היא כשהשמש נעה צפונה, קרני השמש חזקות יותר הסביבה היא יותר מהסוג היבש.

הראשון מסמל את תחילת החורף והשני מסמל את בוא הקיץ.

הפעם כאשר שתי עונות משלבות, גוף האדם הופך להיות מועד יותר למחלות מכיוון שהוא פחות עמיד, הן פיזית והן נפשית, להתקפות של גוף זר כמו מיקרואורגניזם, חיידקים ווירוסים.

האיחוד הראשון של שתי עונות מגיע בצ'איטרה מסה שוקלה פקשה פרת'מה ל-Navmi (סוף מרץ עד אמצע אפריל) המכונה Ram Navmi והשני מגיע ב-Asvin Masa Shukla Paksha Prathma ל-Navmi (בכל מקום בחודש אוקטובר) הידוע בשם Durga Navmi .

ההפרדה של חודשים וימים, כדי לנצל את האיגודים הללו, נעשית בעזרת אסטרולוגיה ולאחר מכן אימוץ אירובדה ואמצעי תיקון אחרים כדי להילחם במחלה האפשרית היא המשמעות הקבורה העמוקה בחגיגת הנבראטריס.

כל תשעת הימים של הנבראטרי, אלות שונות נערכות כדי להגן על הפרט מפני נפילת טרף למלכודות האפשריות כפי שמצוין בהורוסקופ שלו. שלושת הימים הראשונים האלה פרוואטי, (שהיא אדון ראהו ועם האנרגיה החיובית שלה השליליות של Rahu ממוזער) בצורותיה השונות הוא מובל במילים. בשלושת הימים הבאים סוגדים לאלה לאקסמי (שהוא אדון ונוס, שיכול להעניק ליליד את כל הנוחות הארצית) בצורותיה השונות ובשלושת הימים האחרונים האלה סרסוואטי (המעניקה ליליד ידע) בשונה שלה.

בואו נראה איך זה משפיע על היליד שסוגד לאלות האלה, עם נהלים נאותים, בצורותיהן השונות בנברטראס.

א' דורגה—ש' שיילפוטרי— צ'אקרה מולדהאר מתעוררת אצל המתפלל ואם להורוסקופ יש סימן כלשהו למחלה סימן זה פוחת.

2 דורגה—ש בהרמצ'אריני—על ידי סגידה לצורה זו של האלה פרוואטי, האדם מפתח את כוונת ההקרבה, הטאפה, המוסר הטוב והמוח אינו מתרחק מהדרך המחייבת. עם זאת, האם המוח של האדם חלש לפי ההורוסקופ, הוא מתחזק על ידי סגידה ביום הזה.

3 דורגה — ש צ'נדרגנטה— על ידי סגידה לצורה זו של האלה פרוואטי, צ'אקרת המניפור מתעוררת אצל המתפלל. הבעיות הארציות שעמן מתמודד הפרט מצטמצמות מאוד.

דורגה הרביעי—ש קרישמנדה—– על ידי סגידה לצורה זו של האלה לקשמי, המתפלל זוכה בברכה של חיים ארוכים וחסרי צרות, והתחלואים המתוארים בהורוסקופ שלו מתרוקנים ככל שצ'אקרת האנאהאט שבו מתעוררת.

ה' דורגה—ש סקנד מאטה— על ידי סגידה לצורה זו של האלה לקשמי, המתפלל זוכה להתעוררות של צ'אקרה וישוד, שבזכותה חוזרים בו הרוגע והשלווה האולטימטיביים.

דורגה 6—ש קיאיאני—על ידי סגידה לצורה זו של האלה לקשמי, המתפלל זוכה להתעוררות של אגיה צ'אקרה וכל השפעות רעות של מחלות, ייסורים, סכנה, חוסר שלמות כפי שנראה אפשרי בהורוסקופ שלו, נעלמת לתמיד מחייו של הפרט.

ז' דורגה—-ש כאלראטרי— על ידי סגידה לצורה זו של האלה Saraswati, המתפלל זוכה להתעוררות של Bhanu Chakra וההשפעות הרעות הנגרמות עקב מחלות מסתיימות לצמיתות.

ח' דורגה—ש' מהגאורי— על ידי סגידה לצורה זו של האלה Saraswati, המתפלל זוכה להתעוררות של סום צ'אקרת ונראה שהיוגה הבלתי אפשרית, שאינה נראית בהורוסקופ, אפשרית.

9 דורגה — שידהידיטרי—– על ידי סגידה לצורה זו של האלה סרסווטי, המתפלל זוכה בסידהי מיוחד שבזכותו שום דבר לא נראה בלתי נגיש.

אם המתפלל סוגד לצורות הנ"ל של דורגה על ידי ביצוע הטקסים הנכונים, כל החולות, הסכנות והחסרונות כפי שנכתבו בהורוסקופ שלו מתפוגגים.


Source by Vinay Sheel Saxena

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments