נושא מיוחד לקעקוע נושא מיוחד – מדוע לחות יתר של הקעקוע שלך היא רעיון רע

כשתקבל את הקעקוע החדש הזה, סביר להניח שתדאג לזה במיוחד, אם אתה כמו רוב לקוחות הקעקועים. אבל האם ידעת שעל ידי הקפדה על הקעקוע שלך, אתה עלול לפגוע במראה הדיו לטווח הארוך?

אמנם הזנחת הקעקוע החדש שלך יכולה להיות דבר רע, אך התמקדות רבה מדי בטיפול קעקוע יכולה לפגוע גם בקעקוע שלך, והאשם הרגיל הוא לחות יתר. אז כן: אתה יכול למרוח יותר מדי משחת ריפוי, אתה יכול למרוח אותו לעתים קרובות מדי, ומים עלולים לבלגן את הקעקוע שלך!

זה עשוי להיראות מנוגד לאינטואיטיבי, ואפילו כמה מומחים מעורבים בנושא זה מכיוון שבסיסם ישנן שתי סוגיות הקשורות זו בזו: מהירות ריפוי ויעילות ריפוי.

על ידי מריחת שכבות עבות של משחת ריפוי חמש עד שש פעמים ביום, תוכל להאיץ באופן דרמטי את תהליך ההחלמה. אבל ריפוי מהיר לא בהכרח אומר ריפוי טוב. בתהליך, לחות יתר זו תגרום לדיו שלך לאבד את צבעם ורוויה. אז למרות שהקעקוע שלך יגרד ויחלים מהר יותר, הוא ייראה גרוע יותר.

בעיה נוספת היא לחות יתר מהמים. רוב האנשים יודעים שמי כלור מזיקים מאוד מאוד לקעקוע חדש. אבל גם כל רוויה יתר היא גרועה, כולל המקלחת הממוצעת, מאותן סיבות שהוזכרו לעיל: הן יגרמו לרמה מסוימת של דהייה.

כדי להילחם בסכנות אלה, הקפד לעקוב אחר ההנחיות של אמן הקעקוע שלך עד האות. להלן מספר קווים מנחים נוספים:

  • מרחו סרט דק של משחה אנטיביוטית ארבע פעמים ביום, הקפידו לא להשתמש יותר מדי. סרט דק הוא כל מה שאתה צריך.
  • לבשי בגדים מתאימים ונושמים מעל הקעקוע שלך עד שהוא נקלף.
  • לא לשחות או להתרחץ.
  • קח מקלחות קצרות ונסה להרחיק את הקעקוע שלך מהמים. אתה יכול לכסות אותו באופן רופף, או פשוט לנסות להרחיק אותו מהמים.

לחות אינה רעה – לחות יתר היא רעה. שמור שזה לא יקרה ויש לך יתרון טוב למצוא בדיוק את האיזון הנכון בין זמן הריפוי לבין יעילות הריפוי.


Source by Ben Swank

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments