סוגים שונים של אמנות גוף

אלו הם הסוגים השונים של אמנות גוף:

תכשיטים הם הסוג הנפוץ ביותר. זהו סוג זמני שכמעט כולם עונדים (לפעמים) כמו טבעת או שרשרת.

קעקועים הם סוג של אמנות גוף שהיא קבועה. קעקועים נוצרים על ידי חומרים צבעוניים המוכנסים מתחת לפני העור. הסיבות הנפוצות ביותר להתקעקע הן:

  • רוצה להראות את האינדיבידואליות והייחודיות שלך
  • השתייכות לקבוצה שיש לה קעקועים
  • לרצות את בן הזוג שלך
  • הזדהות עם תת-תרבות (הידועה בקעקועים).

פירסינג הוא סוג זמני (שעשוי להשאיר צלקת בעת הסרתו). פירסינג בגוף הוא יצירת פתח בגוף האדם בו ניתן לענוד תכשיטים והמילה פירסינג מתייחסת לפתח זה. הפירסינג הנפוץ ביותר הוא עגיל, אבל אתה יכול לעשות פירסינג כמעט בכל חלק בגופך.

אמנות ציפורניים היא סוג זמני נוסף אשר מוחל על הציפורניים שלך. זה ממש נחמד ובמחיר סביר. זה קיים מעיטורים (צבעוניים) על הציפורניים (הטבעיות או המזויפות). זה יכול להיות כל דבר, מאבנים ונוצצים ועד נוצות זעירות.

צבע גוף הוא גם סוג זמני. הוא צבוע על העור, ונמשך רק מספר שעות.

כיום ציורי גוף הופכים פופולריים מאוד בשימוש בפרויקטים של טלוויזיה וסרטים, פרסום, מדיה, ספורט, אירועי דוגמנות, מסלול ועוד ועוד.

Airbrush הוא סוג זמני גם כן. דיו מרוסס על העור על ידי אמן (לעיתים דרך שבלונה). העיצוב המתקבל בדרך כלל משקף את המראה של קעקוע אמיתי, ללא כל כאב. אם אתה משתמש בדיו הטובים ביותר, הקעקוע יכול להימשך עד שבועיים לפחות.

חינה היא עוד סוג זמני. חינה משחה של צמח פורח המשמש לצביעת גוף (וציפורניים) וצביעת שיער, במיוחד בפסטיבלים וחגיגות שונות. המשחה נשארת על העור למשך מספר שעות עד לילה שלם והכתם מחזיק מעמד מספר ימים עד חודש. כמה זמן זה יחזיק תלוי כמה זמן הוא מותר להישאר על העור, באיכות ובסוג העור האישי.

אמנות שיניים היא גם סוג של אמנות גוף. ישנם סוגים שונים של אמנות שיניים, חלקם קבועים, חלקם זמניים:

  • אתה יכול להחליף את השן (או השיניים) ב-(א) זהב(ים)
  • אתה יכול לקבל כובע (ניתן להסרה) לשן אחת
  • אתה יכול להשיג גריל (ניתן להסרה) עבור כל השיניים (העליונות).
  • אתה יכול להכניס יהלום לשן אחת (או ליותר שיניים)

אזמל הוא סוג של אמנות גוף, שההליך דומה לפירסינג והוא מיועד גם ליצירת נקבים דקורטיביים דרך העור ורקמות גוף אחרות. הוא משמש לרוב כתחליף או שיפור של פירסינג אוזניים.

שתלים הם סוג זמני (שעשוי להשאיר צלקת בהסרה). שתלים הם מכשירים הממוקמים מתחת לעור למטרות דקורטיביות. אתה יכול לקבל אותם בצורות שונות דרך חתך.

מיתוג הוא סוג קבוע של אמנות גוף שבה סימן (בדרך כלל סמל או דוגמה), נצרב בעור,

מתוך כוונה ליצור צלקת. זה מבוצע באמצעות מגהץ מיתוג חם או קר מאוד.

סוג קבוע נוסף הוא Scarification. זה כרוך בתחריט, שריטה או סוג של חתך שטחי או חיתוך כשינוי גוף קבוע, תחריט תמונות, מילים או עיצובים לתוך העור. במהלך תהליך זה נוצרות צלקות על ידי חיתוך העור.


Source by Vienna Geerlings

About admin

Check Also

ההיסטוריה והתרבות של אוזניים מתוחות

אנשים מקשטים ועושים שינויים במראה גופם מאז תחילת ההיסטוריה המתועדת. זה לבש צורות רבות לאורך …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments