סוגי חוטים לייצור תכשיטים

חומרי מחרוזת לתכשיטים ופרויקטים של יצירה יכולים לנוע מחתיכת ניילון פשוטה ועד חתיכת משי יוקרתית. הם סוגים רבים ושונים של חומרי מחרוזת יבטיחו שיש משהו לכל פרויקט, אבל זה יכול להפוך את זה קצת לבלבל לבחור את המתאים. בואו נסתכל על כמה מאפשרויות המחרוזות הפופולריות ביותר לייצור תכשיטים:

ניילון

ניילון הוא אופציה רב-תכליתית ופרקטית עבור עיצובי תכשיטים רבים ושונים. זוהי אפשרות אמינה בצמידים ארוגים ובחירה שימושית לרוב המצבים הכלליים הקשורים למיתרים. מחרוזת ניילון מחולקת למספר קטגוריות שונות. אחד הסוגים הפופולריים הוא חוט הקשר הסיני שהוא סוג של ניילון קלוע. ניילון זה חזק מאוד ויכול בקלות לשמור על צורתו. כמו כן, חוט החרוזים KO עמיד בפני שחיקה, חזק וקל לאבטח את הקצוות בחוזקה.

כותנה

חוט כותנה הוא אופציה שימושית לפרויקטים שיכולים ליהנות ממראה ייחודי. סוג זה של חומר מחרוזת נוצר על ידי שילוב של מספר חוטים ארוגים ומריחת ציפוי של שעווה כדי לעזור למזער בעיות עם התקלפות. זה נהדר עבור מחרוזת חרוזים עם חור הברגה באזור של 1 עד 2 מ"מ בעובי. לאחר מריחת ציפוי השעווה, החוט נקי מאוד ועמיד.

אֵלַסטִי

חוט אלסטי הוא אופציה שימושית להכנת תכשיטים שצריכים מידה מסוימת של גמישות, כמו הצמידים הנמתחים. האופי האלסטי של החוט הזה הופך את התכשיטים לקלים מאוד להסרה. לאחר שמניחים את חרוזי התכשיטים על האלסטית, קל יחסית לאבטח אותו באמצעות קשר מנתח בסיסי או דומה. כמו כן, עבור חוזק נוסף, ניתן לסיים את הקשר בקלות עם כמה טיפות של דבק ידידותי אלסטי.

סיבי פוליאתילן

השימוש בסיבי פוליאתילן הוא הבחירה הנכונה עבור תכשיטים שזקוקים לחוזק רב. לחומר זה יש את היכולת להעניק חוזק רב-עגול וקל מאוד לקשור אותו בסוף פרויקט. זוהי אפשרות מעשית להחזקת חרוזים שאינם חלקים.

חוט פוליאסטר

חוט פוליאסטר הוא אפשרות חזקה מאוד וקלה לשימוש עבור עיצובי תכשיטי מקרמה ושמבאלה. זוהי בחירה שימושית כאשר עובדים עם חרוזים בעלי חור חוט גדול. החוט אמין מאוד ולא יאבד את צורתו או יתכווץ כאשר הוא בא במגע עם לחות.


Source by Leo Eigenberg

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments