סמלים של עיצוב כלב קעקוע גלגל המזלות הסיני

כל חובב קעקועים שואף לעיצוב סיני שהוא מאוד פופולרי בימינו בעולם הקעקועים. נראה שלאוכלוסיה, גם במדינות אחרות, יש רצון גובר לקעקועים סיניים. אבל כמו עיצובי הקעקועים האחרים, אתה אמור להיות מסוגל לבחור תבנית מתאימה שתהיה בדיו בגופך לצמיתות. חשוב גם שתדע את המשמעות של הקעקוע הנבחר. זכרו, טוב שיש לכם מטרה לעטות קעקוע, לא הייתם רוצים להיחשף לקהל שישאל אתכם על המשמעות של הקעקוע המהמם שלכם ואתם לא מסוגלים לענות, הם עלולים לראות את זה כלא הגיוני.

חלק מעיצובי הקעקועים הפופולריים ביותר הם חיות גלגל המזלות הסיניות, שלכל אחת מהן יש אופי סיני מקביל. לכל אחד יש גם אישיות שונה והיבטים של תיאור האדם שנולד באותה שנת ירח עבור לוח השנה הסיני. כמו גלגל המזלות המערבי יש לו גם 12 צפנים המסמלים כל מחזור של כל שנה 12.

קעקוע גלגל המזלות הסיני כלב הוא אחד מהחיות האסטרולוגיות הסיניות. לפי ההיסטוריונים הסינים, כלבים הם בני לוויה של אבותיהם הגדולים. הם לקחו את הכלב כסמל שלהם לציות לחוק בגלל המאפיין של הכלב של ציות ונאמנות לאדונם. הכלב ידוע בכל העולם כידידו הטוב ביותר של האדם, כי הוא מולד עבורם לשמור בבטחה על אדוניהם ועל רכושו של אדונם. ובגלל זה, אנשים מתייחסים לכלבים כאל אחד מבני משפחתם, בן לוויה ואפילו כבן זוג.

קעקוע גלגל המזלות הסיני כלב בדיו על העור שלך עשוי לזהות אותך כאדם לא אנוכי ונאמן. אדם שנולד בשנת הכלב הוא אינטליגנטי, מסור לעבודה ואמין ביותר. הם יכולים לעבוד גם בלחץ ותוכלו להיות בטוחים שאם תתנו להם על מה לעבוד, הם יעשו את העבודה היטב. הם אולי רציניים לפעמים אבל הם מאוד רגישים לרגשות של אחרים. מלבד המאפיינים הללו, יש להם גם תכונות לא כל כך טובות. ראשית, הם בדרך כלל לא לוקחים או מקשיבים לדעות של אנשים אחרים. הם נוטים לתקן את דעתם במה שהם האמינו ובשיקול דעתם בלבד. כמובן, בעל תכונות לא כל כך טובות ניכר לכל סימן; אף אחד לא מושלם אחרי הכל.

אתה יכול לעשות את הקעקוע גם אם אתה לא בשנת הכלב שהיא בשנים 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994 ו-2006. אתה יכול לעשות זאת גם אם אתה פשוט רוצה את המאפיינים שלו או היופי של הסמל עצמו. ובגלל הפשטות של עיצוב הקעקוע הם יכולים להתאים לכל מקום בגופך כגון בשכמות, בזרוע העליונה, בקרסול ובצוואר.


Source by John J. Phillips

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments