עדכון הערכות התכשיטים שלך עבור פוליסות ביטוח התכשיטים שלך

חשוב מאוד לבטח את התכשיטים המיוחדים שלך כראוי למקרה שהגרוע מכל יקרה ותסבול אובדן. תכשיטים הם לרוב פריטים בעלי ערך סנטימנטלי גבוה, מה שגורם להפסד להיות כואב במיוחד, במיוחד כתוצאה מפשע. אז הדבר האחרון שהיית רוצה שיקרה הוא לגלות שאתה תת מבוטח ולא מסוגל להחליף את מה שאיבדת במחירי השוק הנוכחיים. מאחר ומחירי המתכות והאבנים משתנים כל הזמן, כיצד אתם מעריכים את התכשיטים שלכם מדי שנה לקראת חידוש הפוליסה השנתית, בין אם לפוליסת ביטוח תכשיטים מומחה או לפוליסת תכולת בית כללית עם סעיף לביטוח תכשיטים?

הדרך הקלה והמדויקת ביותר לעדכן את הערכות התכשיטים שלך היא לשלם עבור שערוך שנתי מקצועי של התכשיטים שלך. עם זאת, הערכות שווי של תכשיטים אינן זולות, כאשר המחירים גובים בדרך כלל 1-2% מהערך הכולל של התכשיט. עם עליית מחירי התכשיטים כתוצאה מעליית מחירי חומרי הגלם, שיטת תמחור זו גורמת אוטומטית לכך שהחיובים שנעשו עבור הערכות שווי עלו בצורה תלולה בשנים האחרונות. אנשים רבים לא רוצים לשלם עבור הערכת שווי תכשיטים מקצועית מדי שנה. אז איך אתה ממשיך להעריך ערך מעודכן עבור התכשיטים שלך למטרות פוליסת ביטוח בעצמך?

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לדבר עם חברת הביטוח שלך. יכול להיות שהם דורשים ממך להעריך מחדש את התכשיטים שלך באופן מקצועי מדי שנה. אם זה המצב, אז אין לך ברירה אלא לקבל הערכת שווי מקצועית מדי שנה. עם זאת, יהיה שווה לעשות קניות כדי לראות אם אתה יכול למצוא תכשיטן שיבצע את החיוב הראשוני הראשון ולאחר מכן יגבה סכום סמלי עבור העדכון השנתי.

לאחר שדיברת עם חברת הביטוח שלך וגילית שהם אינם דורשים הערכת שווי שנתית מקצועית, אתה ממשיך ומחליט לבצע הערכות משלך. ראשית, צור קשר עם חברת הביטוח ושאל אם יש לה כלל אצבע להחלת אחוזי שינוי על תכשיטים, שבהם תוכל להשתמש. עם זאת, גם אם כן, זה מנחם לאשר את מספרם בחישובים שלך. אם יש לך תכשיטי זהב, אז הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לקחת את המחיר ששילמת עבור פריט התכשיט, להשתמש באינטרנט כדי לברר את אחוז התנועה במחיר הזהב מאז שקנית את הפריט ולהחיל את הנתון הזה על המחיר ששילמת עבורו. זה יחול גם על פריטים עשויים כסף. מחירי זהב וכסף זמינים באופן נרחב באינטרנט. נסה להשתמש במחירי מתכות הנקובים במטבע שלך. אם היית תושב בבריטניה, אך השתמשת במחירי מתכות של דולר ארה"ב, לא היית כולל את ההשפעה של תנועות שער החליפין של דולר ארה"ב:אנגליה. ודא שאתה לא פשוט מיישם את המחיר לגרם על הפריט שלך, מכיוון שהדבר ימעיט באופן משמעותי את ערך הפריט שלך, מכיוון שהוא יתעלם מערך הפריט מעל ומעבר לערך חומר הגלם.

עם זאת, מה תעשה אם התכשיט שלך מכיל יהלומים וגם מתכת, כמו טבעת אירוסין יהלום סוליטר בחיתוך נסיכה? הדרך הבטוחה ביותר לבטח את החפצים שלך היא תמיד באמצעות הערכת שווי מקצועית, אבל אם אתה בהחלט מוכן ללכת במסלול 'עשה זאת בעצמך', אז אתה צריך נקודת ייחוס שתחלק את ערך המתכת והערך של היהלומים. זה יהיה כמעט בלתי אפשרי לעשות בעצמך כהדיוט ורק מעריך תכשיטים מקצועי יוכל לתת לך את המידע הזה. לכן, האסטרטגיה שלך יכולה להיות לבקש מידע זה בעת רכישת הפריט – אך אל תצפה שעוזרים מכירות תכשיטים קלים ידעו את המידע הזה. מידע מסוג זה תקבל רק מצורף 'נכון' בעל ניסיון רב שנים בענף. לחילופין, בצעו הערכת שווי תכשיטים מקצועית אחת ובקשו לפצל את הערכת השווי לערך יהלומים וערך מתכת. ברגע שיש לך את נקודת ההתייחסות שלך, חפש באינטרנט 'מחירי יהלומים' וחשב תנועה באחוזים במחירי יהלומים ואחוז תנועה במחירי מתכות והחל את הערכים על היצירה שלך.

בין אם אתה מעריך מחדש תכשיטי זהב או תכשיטים משובצים ביהלומים, אם אתה מוצא שהערך של התכשיט שלך ירד, הדבר הבטוח ביותר יהיה לשמור את הערך שטוח או קבוע למטרות ביטוח, בהתחשב בכך שקמעונאי תכשיטים אינם ששים בדרך כלל להפחית את הערך שלהם. מחירים. הערכת יתר קטנה של התכשיטים שלך למטרות ביטוח בטוחה הרבה יותר מאשר הערכת חסר.


Source by David Valle

About admin

Check Also

תכשיטים קלים: תכשיטים מבוקשים על ידי נשים מודרניות

בזמן שאנחנו מדפדפים את דפי ההיסטוריה, אנחנו מגלים שיותר טוב עקבו אחרי ההתלבשות לחתונות. נשים …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments