עובדות וטיפול עבור קעקועים דיו לבן

כשאתה שומע אנשים מדברים על קעקוע של דיו לבן, הם בדרך כלל מתכוונים לעיצוב שכולו דיו לבן ללא צבעים אחרים. הטבטים האלה בדרך כלל עדינים יותר מהעיצובים הרועשים שהייתם מקבלים עם דיו שחור או סימנים צבעוניים. קעקוע דיו לבן ייראה לא פעם יותר כמו צלקת/מותג. זוהי דרך מצוינת לקבל דיו בצורה פרטית יותר. סימנים אלה נראים בדרך כלל רק כאשר אתה מראה את זה בכוונה למישהו. זה הטוב משני העולמות. אתה יכול לקבל את האמנות המאוד אישית שלך, מבלי לקבל שום סוג של תשומת לב שלילית במפגשים רשמיים או בעבודה.

פשטות היא המפתח כשמדובר בקעקועים בדיו לבן. זכור כי אמן הקעקועים שלך יעבוד עם דיו, וזה קצת יותר מסובך לראות. לאמנות פשטנית יש סיכוי מוצק להופיע בצורה ברורה יותר מאשר מסובכת. הבחירות האופנתיות כוללות קעקועים של כוכב נופל, דרקונים, כתיבה, קעקועי מפתח, סמלי קאנג'י, לבבות ודפוסים שבטיים בסיסיים. כל כך הרבה יותר קל לדיו אלה והרבה פחות סיכוי יגמרו כטשטוש מבלבל ומאכזב. כל הקעקועים הלבנים ידרשו להדביק בדיו מספר פעמים כדי לוודא שהדפוס המוגמר בולט ככל האפשר. כמו כן, עור בצבע כהה יותר נוטה להחליש את בהירות הדיו הלבן.

עם קעקוע טיפוסי, העיצוב הוא בדרך כלל סטנסיל לפני תחילת הצללה. קווי המתאר נעשים בדיו כהה, בדרך כלל שחור. זה מספק דפוס בולט מאוד שהאמן משתמש בו כדי לשמור על המסלול. טאצים ללא כל דיו כהה נוטים להיות קצת יותר מטושטשים. קשה יותר לעקוב אחר מה שציבעת כאשר אתה משתמש רק בדיו לבן. אם נעשה שימוש בדיו בצבע אחר עם הלבן, זה יכול לגרום לבלגן מעורבב.

הדיו המשמש שונה לחלוטין מדיו לבן בסיס אשר צובע צבעים אחרים. כאשר משתמשים בו כדיו העיקרי, מקבלים תערובת הרבה יותר עבה ואיכותית שנוצרת אך ורק כדי לבלוט ככל שהיא יכולה.

קעקועי דיו לבן יאבדו חלק מהבהירות והבהירות שלהם אם הם נמצאים כל הזמן בשמש. אם אתה מקבל סוג זה של עיצוב, הקפד להרחיק אותו מהשמש ככל האפשר. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא להדביק בדיו באזור שאתה בדרך כלל מכסה. הגב או החזה שלך מייצרים אזורים אידיאליים. אם אתה בדרך כלל לובש בגדים עם קצת יותר כיסוי בקיץ, אתה יכול גם לנסות להשתמש בכתף ​​שלך או ממש מתחת לקרסול. (קחו בחשבון – כל קעקוע שיושם ליד עצם יפגע יותר מאחד ששמים על השריר).

אם נעשה שימוש בסטנסיל על קעקוע הדיו הלבן שלך, האמן יכול לעשות את המתאר בדם שלך או עם צבע סגול. כאזהרה, הדם שלך יכול לפעמים לגוון את הדיו ורוד, וגם הסגול יכול להתערבב. ההימור הטוב ביותר שלך הוא שמקצוען יעשה עיצוב פשוט ללא שבלונה. שאל את אמן הקעקועים שלך אם יש לו או היא ניסיון רב עם דיו לבן לפני שאתה נותן להם לצייר על העור שלך.

לפעמים לאנשים יש תגובות רעות לדיו לבן. תגובות יכולות להתרחש גם עם דיו שחור, אבל הן מתרחשות לעתים קרובות יותר עם לבן. התגובות כוללות גירוד ונפיחות. במקרים מסוימים הדיו יכול גם להצהיב אם הוא מתערבב עם זיעה. כשיטת מניעה, אין שום דבר רע בלבקש דגימת דיו קטנה באזור אליו אתם שואפים לקבל את העיצוב המלא. כך תהיו בטוחים יותר שתישארו עם קעקוע נהדר במקום צלקת מכוערת.

כמו בכל דיו, אם לא תתאמץ לטפל במיוחד בקעקוע החדש שלך, אתה עלול להסתיים עם משהו שרק בקושי דומה לאמנות שרצית. אין לגרד או לגעת באזור. שמור תמיד על הגזה למשך שעתיים לפחות. לעולם אל תכסה קעקוע חדש בניילון פלסטיק/סרן. השתמש רק במים פושרים, בסבון אנטיבקטריאלי נוזלי עדין ובידיים שלך כדי לנקות את האזור. טפטפו קלות עם נייר סופג כדי לייבש אותו. אל תשים שום דבר כמו קרם הגנה או Neosporin על האזור. לבסוף – הקפד יתר על המידה כדי לא לתת לקעקוע החדש שלך לקבל יותר מדי אור שמש עד שהוא ירפא.

פשוט בצע את השלבים הבאים, ותהיה לך את הסיכוי הטוב ביותר לקבל עיצוב ברור אך עדין שתוכל להראות לחברים שלך.


Source by Jessica G Moore

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments