עיצובי קעקועים צולבים – האייקון של האנושות

לאנשים רבים יש קעקועים צולבים על גופם. רבים יותר רוצים לשים אותו על העור שלהם. הרעיון המקובל הוא שזה לא יותר מאקט טריוויאלי וציור סתמי. זאת טעות. הצלב הוא אייקון חשוב מאוד של הציוויליזציה האנושית. הוא מלא במשמעות. שידורים ממנו מקבלים חלק באותה רלוונטיות וערך. כל גרסה וכיתוב עשירים בסמליות וייצוגים. זה יותר מסתם דפוס חרוט על עורו של אדם. בכך שהאדם מאמץ לזה משמעות מסוימת.

ישנן וריאנטים רבים של קעקוע הצלב. הם מגיעים מהגרסאות של הצלב שנמצאות בשימוש היום. לכל אחד יש סט של משמעויות וסיפור ייחודי מאחוריו. ניתן לומר שבאופן כללי, הצלב הוא סמל לרעיונות ומושגים רבים. זהו מאגר של אידיאלים מגוונים ומנוגדים. זה לא שונה מהטבע האנושי בהקשר זה. זה לא קשור רק לנצרות. זה יותר מזה.

אנשים רבים אינם יודעים שמלבד אידיאלים דתיים, הצלב מייצג את החיים, המפגש בין התחום הפיזי והרוחני כמו גם אלמוות. כל אלו הם רעיונות שחשובים לאדם לאורך עברו ואף ההווה. סמל זה יכול להיחשב לייצוג החשוב ביותר של מה שהאדם השיג. קעקוע צלב על הגוף של אדם הוא יותר מסתם סוג של אמנות גוף. הוא מייצג את סוג ההתפתחות התרבותית והחברתית שהאדם הגיע אליו. זאת מלבד מה שהאדם שיש לו מתכוון שזה יעמוד.

אומרים שהזיקה של האדם לצלב מבוססת בנפשו. קעקועים צולבים הם משהו שכולם יכולים להתחבר אליו. זה גם מרמז על קעקועים הצלב לא אמורים להיות מוערכים בהקשר של אמונה של בסיס תרבותי. הסמל הזה אמור להיות הרבה יותר מזה. זה אפילו יכול להיות התגלמות של מה זה להיות אנושי. משמעויותיו הרבות למרות צורה כללית מתייחסות למצב האנושי. אנשים עשויים להיות בעלי אותה צורה אך אישיות שונה.

הסתירה הבסיסית בעיצוב הקעקוע הצלב זהה בטבע האנושי. כל בני האדם זהים ובכל זאת הם שונים. כולם יצורים עם צורות מוחשיות ובכל זאת הם יותר מזה. תכונות אלו זהות עבור הצלב כפי שמשמשות בקעקועים. זהו גם סימן פתוח לפרשנויות רבות ובכל זאת הוא עדיין צלב. זה בא לידי ביטוי ב"טאו" והצלב הקלטי. זה מקבל משמעויות שונות תחת נקודות מבט שונות בדיוק כמו הטבע האנושי.

קעקוע הצלב הוא יותר מסתם צורה של ביטוי יצירתי. הוא מהווה פיתוח מחשבה וידע אנושיים. זהו סמל מורכב אך פשוט באותה מידה. שתי התכונות המגדירות הללו זהות לזו של יחידים. כל אחד מהם הוא איזון קפדני ושילוב של תכונות יחסיות ותכונות משותפות. השוני והטבע המשותף של אדם עם אחרים זהה לשוני ולדמיון של קעקועים צולבים. זה הופך את זה ליותר מסתם ציור על עורו של אדם אלא כביטוי מובהק של האנושות.


Source by Amy Johns

About admin

Check Also

שיטות הסרת קעקועים של בית הספר הישן

השיטות של היום להסרת קעקועים מתקדמות הרבה יותר בהשוואה לאלו של פעם. לפני 10 ו-15 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments