עיצובי קעקוע שמש – מה זה אומר על הגוף שלך?

לרוב הקעקועים שאנשים חורטים באופן קבוע בגופם יש בדרך כלל משמעות עמוקה בחייהם. בואו נודה בזה, הקעקוע לנצח יהיה על גופכם. אז אנשים בהחלט יחשבו על העיצוב שהם שמים על העור שלהם. אחד הנפוצים ביותר הם עיצובי קעקוע שמש.

מימי אבותינו המוקדמים, השמש היא אחד הסמלים הנערצים והנערצים ביותר שידע האדם. יחד עם הירח והכוכבים, השמש מסמלת את מקור הכוח האולטימטיבי שכן היא מעניקה חיים ואנרגיה לכל היצורים החיים על הפלנטה הזו. רוב האלים והאלות של ימי קדם קשורים קשר הדוק, אם לא קשור ישירות, לשמש. לכל פינה בכדור הארץ יש פרשנות משלה לעוצמתה העצומה של השמש. האינדיאנים רואים בשמש את השומר של היום, המרפא ונותן החיים. במצרים סגדו לאל השמש רא, המטייל בשמים ביום ולאחר מכן נוסע בעולם התחתון במהלך הלילה. מערב אפריקאים סגדו לליזה, שהייתה האל האפריקאי הקשור באופן הדוק לשמש. עיצובי קעקוע שמש מפורסמים הם בדרך כלל צורות מותאמות של סמלים עתיקים המייצגים את השמש. בדרך כלל הם מאמצים את השמש הקלטית והאצטקית ואז פשוט מוסיפים כמה מהעיצובים שלהם על זה.

זה לא באמת אומר שכשאתה מקעקע שמש על הגוף שלך זה בעצם אומר שאתה סוגד לשמש כאל. היום יש לזה משמעויות שונות. יתכן והמשמעות היא שלאדם יש כוח פנימי שכן השמש אינה תלויה בשום מקור אחר לכוחה. זה אולי אומר שאתה מחפש את האמת, שכן אור השמש בדרך כלל אומר את האמת. או שזה יכול פשוט להיראות טוב על החזה שלך או סביב הטבור שלך.


Source by John J. Phillips

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments