על פירסינג אף

פירסינג בגוף הוא אחת הדרכים העתיקות להוספת קישוטים על הגוף, בפירסינג אלו הותקנו לרוב עיטורים כגון טבעות, ניטים ואביזרים נוספים. בין שיטות הפירסינג הוותיקות שעדיין פופולריות גם היום הן; פירסינג בטבעת אוזניים, אף ובטן. במאמר זה אנו מתמקדים בפירסינג באף ובסוג הטבעות והחתיכים המשמשים להתאמת הפירסינג.

מקורו של פירסינג באף משיטות מסורתיות מסוימות באפריקה ובאסיה לפני עשורים רבים, שם הוא שימש בין היתר כסמל ליופי, למעמד ולעושר. בתרבויות המודרניות, פירסינג באף נתפס כאופנתי וטרנדי, ולכן צעירים רבים, גברים ונשים כאחד, אימצו אותו ביוקר.

סוגי פירסינג באף

ישנם סוגים שונים של פירסינג באף המבוססים על החלק שמחוררים, למשל, יש את הפירסינג בנחיריים, שהוא הנפוץ, הפשוט והנפוץ ביותר. זה כרוך בניקוב הנחיר ממש מעל הקפל שבו האף נפרד מהלחי. בתפקיד זה, יש הרבה תכשיטים אפשריים שיכולים להתאים בגלל הנגישות שלהם. יש לנו חתיכים בצורת L, טבעות אף, טבעות כדור וברגי אף בין היתר.

הסוג השני של פירסינג באף הוא פירסינג במחיצה, פופולרי מאוד בימינו אפילו בקרב גברים. זה כולל פירסינג דרך מחיצת האף תוך הימנעות מסחוס העצם המפריד בין הנחיריים. זה מתאים רק למשקולות עגולות או לולאות. ישנם אחרים כמו הפירסינג בקצה האף והפירסינג בגשר שכולם צוברים פופולריות ככל שבני אדם מנסים דרכים נוספות לאבזר את האף שלהם.

הליך של פירסינג באף

הליך זה עדין ודורש מאדם בעל ידע לעשות זאת נכון. היגיינה היא מהות גדולה כדי למנוע זיהומים וגם לשפר את קצב הריפוי. הנפוץ ביותר הוא פירסינג בנחיריים והוא עוקב אחר הפרוטוקול הקצר הבא.

הצעד הראשון הוא תמיד בחירת מיקום הפירסינג. ניתן לנקב את הנחיריים בבת אחת, אולם בעת בחירה בין אחד מהצדדים יש להקפיד על שיקולים מסוימים כגון ההנחיות התרבותיות והמשמעות המיוחסת לה.

הפירסר מסמן את המיקום ואם אתה בסדר עם זה אז זה נעשה בצורה הכי אספטית שאפשר.

לאחר מכן הוא מצויד בברג אף מפלדה בגודל של כ -20 גרם ולאחר מכן ניתנות לך הוראות כיצד לטפל בו עד שהוא יחלים.

אם עוקבים אחריו היטב, הפירסינג מחלים מהר ואז אתה יכול לעטר כל סוג אחר של חתיכות אף שאתה מעדיף.

סיכום

פירסינג באף הוא מגמתי מכיוון שהוא נחשב לאופנתי אך הוא איכשהו דיסקרטי.


Source by Idd Aziz

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments