ערכו מסיבת תכשיטים ייחודית ובלתי נשכחת

מסיבות תכשיטים יכולות להיות פיצוץ מוחלט, ומסיבות מוצלחות הן מאוד מתגמלות. קיום מסיבה מוצלחת, וקבלת הפניות בגלל זה בונה ביטחון עצמי ובאמת מבטיח לאמן שהם עושים עבודה נפלאה ביצירת תכשיטים ובונים אמון עם הלקוחות. אז איך מציגים מסיבה בלתי נשכחת ומוצלחת כאחד? על ידי זכירת הנימוסים הללו מבית הספר היסודי, להיות ייחודי, ולוודא שאין לחץ עבור המארחת. אז איך עושים את זה?

1. אין מתח שווה הפניות. אנשים נמנעים לערוך מסיבות תכשיטים לאמן כי הם לא רוצים לעשות שום עבודה נוספת שעלולה לגרום להם יותר מתח ממה שהם מרגישים שהמסיבה צריכה להיות. אני מסכים. היו לי חברים שפנו אליי לגבי אירוח מסיבה עבורם, וזה תמיד נראה כאילו אני משקיע הרבה עבודה כדי לארח אותה. הפוך את זה לפשוט עבור המארחת שלך. לעתים קרובות אני אפילו מספק את הכיבוד. כל מה שאני אומר למארחת הוא שאני צריך אזור שאוכל לעבוד איתו – והם יותר משמחים להסכים. פשוט תודיע לה כי כיבוד די והותר, אין צורך באוכל נוסף ואתה לא רוצה הדפסי מזון על התכשיטים שלך בכל מקרה!) הפוך את התצוגה שלך קלה להתקנה וקלה לפירוק כך שהמארחת לא תרגיש שיש לך עשה את קבלת הפנים שלך. האורח יגיע ויראה אותה רגועה, יראה כמה זה פשוט, ויראה אותה נהנית מאוד והם ירצו להרוויח תכשיט חינם בעצמם על ידי אירוח אחד עבורך.

2. שירות לקוחות הולך רחוק. הייתי במסיבות שבהן האמנית נראתה שכל מה שמעניין אותה זה להרוויח כסף, והצפייה במכירה בלחץ גרמה לי רק לרצות לעזוב מבלי שהיא תשים לב שאני מזמין את הדלת. רוב הזמן אותם אמנים אינם ידידותיים ויש להם "אגו" לגביהם. זו לא הדרך להציג את עצמך, זה מפנה בכל כך הרבה מובנים. אירוח מסיבה צריך להיות על, כן להרוויח כסף, אבל גם על בניית אמון, בניית מערכות יחסים, ולהראות כמה אתה שונה מכל שאר אמני התכשיטים בשוק. אתה צריך לגרום להם להרגיש שמטפלים בהם, כמו גם שמטפלים בהם. אף אחד לא ירצה לקנות צמיד ירוק אם הוא לא מחמיא לו בצורה כלשהי. אני אוהבת להציג תכשיטים ללקוחות ולשים לב לתכונה שלהם שהם יבליטו עליהם את התכשיטים. לדוגמה, "טורקיז הוא אבן נהדרת עבורך לענוד, היא באמת מחמיאה לעיניים הכחולות שלך." תהנה, תכיר כמה חברים, ובאמת הכל עניין של לעזור למישהו למצוא את החתיכה המושלמת ללבוש.

3. שום דבר לא חשוב יותר מלהיות ייחודי. תמיד אהבתי ללכת למסיבות שונות, כמו מסיבות של MaryKay. מסיבות Marykay הן באמת עניין של כיף, מציאת מוצר שמתאים לך, ובילוי נהדר אחד על אחד עם האנשים שאכפת לך מהם. מה יותר כיף מקניות עם החברים הכי קרובים שלך? כך צריכה להיות מסיבת תכשיטים, ליהנות עם החברים וליהנות מקניות אחד עם השני. אז איך אתה יכול להפוך את עצמך למיוחד. להלן מספר רעיונות. לזרוק, ולנסות כמה. תראה מה עובד בשבילך. לא הכל יהיה. אני יודע מניסיון.

1. הציעו ללקוח תכשיטים. הביאו את החרוזים הטובים ביותר שלכם ומיינו אותם לפי צבע. בקש מהאורחים למצוא חרוזים שהם אוהבים ולהכין אותם בהתאמה אישית. חשוב לחשב את העלויות שלך מראש (כגון מחיר לחרוז, חומרים, עבודה ותעריפים קבועים) כדי שלא תפסיד כסף. תן להם מסגרת זמן ריאלית לגבי מתי לצפות ליצירה שלהם, ותמיד ודא שאתה מקבל תשלום מראש.

2. הצע כרטיסי ניקוב בחינם לקונים תכופים. גלה מה לא יגרום לך להפסיד המון כסף.

3. קבלו פרס לדלת עבור הסכום הגבוה ביותר שהוצא, ציור לכל האנשים שמזמינים מסיבה, או אפילו זוג עגילים חינם לכל מי שמביא חבר. שחק עם השוליים שלך, ותבין מה יסתדר לך.


Source by Amber Nash

About admin

Check Also

היתרונות והחסרונות של אבזמי תכשיטים מגנטיים

יש הרבה סוגים שונים של אבזם תכשיטים זמינים לקנות אם אתה מייצר תכשיטים משלך. סוג …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments