פירסינג בדמעות ואיך להשיג אחד

האם אתה מוכן לעשות פירסינג שוב? ובכן, למה לא לנסות את פירס הדמעות? אם אתה מרגיש נועז ואתה רוצה משהו אחר כשזה מגיע פירסינג בגוף, אולי תרצה לנסות פירסינג בדמעות. הפירסינג הזה קיבל את שמו מכיוון שהחלק המנוקב ממוקם ממש על גבי תפוחי הלחיים שלך, בדיוק במקום בו נופלות דמעות בדרך כלל. מי שמקבל את פירס הדמעות עושה שימוש באותם עגילים המשמשים לבטן או למצח.

לפני שאתה מקבל פירסינג מסוג זה, הנה כמה דברים חשובים שאתה צריך לשים לב אליהם:

רְאוּת – פירסינג בדמעות נראה היטב, אלא אם כן מורידים את העגילים. זה ממש על האוזניים והחור נמתח קרוב לסנטימטר כך שאי אפשר באמת להשתמש בעגיל רגיל כדי לעבור דרכו.

סובלנות לכאב – רוב האנשים אומרים שסוג זה של פירסינג לא כואב. אבל למען האמת, זה יכול. זה למעשה תלוי בסובלנות שלך לכאב וגם בעור שיש לך באזור זה. זכרו שעור הפנים רך יותר ולעיתים דק יותר משאר חלקי הגוף.

עור רגיש – פירסינג בדמעות נעשה ישירות על העור שלך. אז תוודא שהפנים שלך לא כל כך רגישות כי תצטרך לחטא את הפירסינג בעוד שבועיים, באופן קבוע מאוד. הקפד למרוח אלכוהול על האזור מבלי להסתכן בהתפרצויות או אלרגיות לפנים.

חוץ מהדברים האלה, אתה גם צריך שימו לב למי שיבצע את הפירסינג. היגיינה חשובה מאוד. ודא שאתה מקבל פירור רק ממומחה שבאמת משתמש בכלים נקיים. הנה כמה טיפים שתוכלו להשתמש בהם כדי למצוא את אמן הפירסינג הטוב ביותר שיעשה את העבודה הזו עליכם:

שאל המלצות מחברים – צור קשר עם רשת החברים שלך. בקשו מהם המלצות משלהם. אולי הם יוכלו לתת לך את פרטי ההתקשרות של אמן טוב לתפקיד.

צא לטיול למקום – לפני ביצוע פירורים, הקדישו זמן כדי ללכת למיקום ולראות כיצד האמן יעשה את העבודה עליכם. האם המקום נראה נקי? האם הם משתמשים בכלים מחוטאים שם? האם אתה נוח עם האדם שהולך לעשות עליך את העבודה? זה גם טוב למצוא חנות שנמצאת ממש ליד הבית שלך כדי שלא תצטרך לנסוע רחוק עם הפירסינג הטרי שלך.

דבר עם האמן שלך – ספר לאמן שלך מה אתה אוהב ואם יש לך בעיות כאב, היה ברור לגבי זה. שאל שאלות על פירסינג בדמעות במיוחד על ניקוי זה. הם יהיו האנשים הטובים ביותר לשאול על זה בכל מקרה. אתה יכול גם לשאול אם הם יכולים להיות אלה שיספקו את העגיל כי חנויות מסוימות אולי מוכנות רק לעשות את העבודה אבל יסתמכו על שלך עבור העגילים.


Source by Crystal Morrigna

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments