פירסינג ידיים, פירסינג באצבעות, פירסינג באינטרנט

פירסינג ידיים, פירסינג באצבעות ופירסינג יד אינטרנט הם כולם נדירים מאוד ודי קיצוניים. למעשה, אם אתה בכלל שוקל לקבל אחד מהפירסינגים האלה, אתה באמת אחד האמיצים. הכאב משתנה, ולמעשה בדרך כלל ישנם כאבים מינימליים הכרוכים בפירסינג, אך הטיפול לאחר הפירסינג הספציפי הוא רק לאנשים המחמירים את הלב.

הידיים שלך הן שניים מהמקומות הפעילים ביותר בגופך. הם כל הזמן בתנועה, הם מלאים בחיידקים, והם רגישים מאוד (כל העצבים שעוברים בידיים שלנו עוזרים למוח לעבד כאב, הנאה וטמפרטורות). תופעה עכשווית היא פירוק המשטחים על הידיים שלך. אני לא מתנגד לנקבים האלה בכלל, אבל יותר מרוב הפירסינגים, חשוב שתבינו את הסיכונים לפני שאתם מתחייבים לפירסינג.

פירסינגים ביד הם כולם פירסינג על פני השטח, ולכן הם רגישים לחשודים הרגילים – נדידה ודחייה. הידיים שלך מלאות שרירים, גידים ועצבים, כך שהתנועה הקבועה של הידיים שלך לא בדיוק עובדת לטובתך. באופן כללי, ככל שהאזור הפירסינג מופרע פחות, הריפוי מהיר יותר ומוצלח יותר. עם פירסינג ידיים לא תהיה לך המותרות לשמור על יד "מוגנת". הוא ייחשף לאלמנטים, חיידקים, לחצים יומיים והתעללויות באופן מיידי. מסיבה זו, קבל רק פירסינג ביד אם אתה מוכן לבצע את הפעולות הבאות.

קודם כל, עליך לנקות אותו מבחינה דתית. הפירסר שלך ימליץ לנקות אותו אי שם בסביבות שלוש פעמים ביום עם תמיסת מלח חמה – אל תדלג על שלב זה! המלוחים עוזרים לשמור על אתר הפירסינג נקי וללא הצטברות. יהיו לך הוראות מיוחדות בנוגע לאיזה סבון אתה יכול להשתמש, באיזה קרם לחות אתה יכול להשתמש, באילו נוזלים או ג'לים אתה לא יכול לשים על הידיים (Neosporin הוא תמיד no-no), עד אינסוף. עישון בהחלט מתייאש בעזרת פירסינג ביד, שכן עשן הסיגריות שבאופן בלתי נמנע יסחף סביבו ירגיז את הפירסינג החדש שלך ויאריך את הריפוי. עליך גם להקפיד לשמור על ניקיון אתר הפירסינג, לא רק מפני חיידקים, אלא מפני לכלוך, אשפה, מזון וכו '. זכור, יש לך פירסינג עדין מאוד שתוקף מכל עבר, אז היזהר!

אורח החיים שלך עשוי להשתנות גם במהלך תקופת ההחלמה. מלבד אי עישון, אסור לך ללבוש כפפות (הם יכולים לקרוע את הפירסינג) או לעסוק בפעילות שעלולה לסכן את ידיך. אם הקריירה שלך תלויה במידה רבה בשימוש בידיים שלך, ייתכן שתרצה לחשוב על קבלת אחד מהפירסינגים בזהירות יתרה. חיי היומיום שלך יושפעו מהפירסינג הזה למשך שנה לפחות – שהיא זמן הריפוי הכללי. אם מעולם לא עשית פירסינג בגוף, כנראה שזה לא טוב להתחיל איתו!

עכשיו, כשהסיכונים ידועים ואתה עדיין רוצה להמשיך, הנה מה שאתה יכול לצפות! בתור התחלה, אל תנקב עם טבעת או חישוק. אתה רק מתחנן שזה ייגרע! הידיים שלך נוגעות יותר מדי אובייקטים מדי יום וטבעת שיוצאת החוצה תסתבך במשהו וזה ייעלם לפני שתדע את זה. הפירס שלך ואתה תחליט אם מוטות משטח או משקולות מעוקלות הם המתאימים ביותר למיקום הפירסינג שלך (אשר נקבע במידה רבה על ידי צורת הידיים שלך, המיקום המדויק ואורח החיים). אין זה נדיר שתצטרך להתחדש כמה חודשים לאחר הפירסינג, כי הנפיחות הייתה אמורה לרדת מספיק למקום שאולי תצטרך תכשיטים חדשים כדי לשכב קרוב יותר לעור.

עבור פירסינג ידיים, המיקום יכול להיות כמעט בכל מקום. כמעט תמיד ישמשו סורגים על פני השטח, והכאב עשוי להיות מעט עז. הסיכון לדחייה גבוה מכיוון שאין הרבה עור או רקמות לחדור אליהם, אך בזהירות זה יכול להיות פירסינג לטווח ארוך יחסית.

פירסינג באצבע בדרך כלל לא כואב כמעט כפי שהם נראים, אך גם לאלה יש סיכון גבוה לנדידה. בדרך כלל מנוקבים בבסיס האצבע כדי להיראות כמו טבעת, נעשה שימוש בסורגי משטח או במשקולות. האצבע תתנפח לאחר פירסינג, והיא מועדת מאוד לזיהום, אך על ידי ביצוע הטיפול הנכון והקפדה יתרה עלולה לגרום לכך שהפירסינג הזה יימשך זמן רב.

פירסינג באינטרנט יכול להיות הפופולרי ביותר מבין פירסינג הידיים – החגורה בין כל אצבע (במיוחד בין האגודל לאצבע) היא דקה מאוד ולא קשה לדחוף את המשקולת דרכה. הוא גם מועד לדחייה ולהגירה, וזיהום הוא אפשרות ממשית ביותר. פירסינג זה לא אמור להשפיע על הניידות שלך (אף אחד מהפירסינגים האלה לא אמור להשפיע על אף אחד מתפקודי גופך), אך קורי הידיים הם נקודות עיקריות בטיפול בדיקור סיני, כך שאם תדבר עם דיקור סביר להניח שהם לא ירצו לקבל אותך חודר את האזור הזה. אין הוכחות מדעיות מערביות לכך שניקוב קורי הידיים שלך יפגע בך, אך אם תעקוב אחר הרפואה והמדע המזרחי, ייתכן שתרצה לעצור פירסינג באינטרנט.

בסך הכל פירסינג על היד הוא קיצוני למדי. הם דורשים טיפול מתמיד, הגנה קנאית, ניקיון קבוע, וגם אז אין זו ערובה לכך שהפירסינג הזה יחזיק מעמד. ובכל זאת, אם אתה רוצה לפרוץ את הגבולות ואורח החיים שלך מאפשר זאת, אתה יכול לנסות לקבל פירסינג על היד שלך. עבור אנשים רבים שיש להם אותם בהצלחה, זה פירסינג האהוב עליהם!


Source by James J. Jones

About admin

Check Also

טיפול לאחר ניקוי הגוף וחיוני יסוד

הדבר החשוב ביותר שיש לזכור לאחר ביצוע פירסינג גופך הוא שבעצם נפגעת פצע פתוח, וכדאי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments