פירסינג לפין: תופעות לוואי ובעיות פוטנציאליות

באופן כללי, זה נראה הגיוני שרוב הגברים יעשו כמעט הכל כדי להרחיק חפצים חדים מהגבריות שלהם. אפילו לחשוב על לנקב את ראש הפין במשהו חד זה רעיון מעיק. עם זאת, ישנם כמה גברים המאמינים בפירסינג, והם עלולים להתפתות ללכת למכוני פירסינג כדי לחטב את עצמם בתכשיטים. זה יכול להיות אופנתי, ואולי אפילו מהנה, אבל זה יכול גם לגרום לכמה תופעות לוואי לא נעימות, במיוחד ללא טיפול נאות בפין לאחר ביצוע פירסינג.

סוגי פירסינג

ללא ספק פירסינג הפין הנפוץ ביותר הוא "הנסיך אלברט". כאשר ההליך הזה של 5 דקות יושלם, לגבר יהיה חור זעיר בראש הפין שעובר דרך השופכה ויוצא מהחור בקצה הפין. טבעת היא תכשיט נפוץ עבור פירסינג זה, ורוב הגברים מעדיפים לשים את הטבעת בחלק התחתון של הראש. זה לא סוג הפירסינג היחיד שאפשר לעשות. בכל מקום בו ניתן לתפוס קמצוץ עור, ניתן להניח פירסינג. יש גברים שמדביקים את כל אורך איבר המין שלהם עם חישוקים או מוטות, ויש גברים שממשיכים עם הפירסינג ומוסיפים אותם לשק האשכים. חלק מהגברים אפילו מניחים סורגים דרך ראש הפין.

למה לנקב את הפין?

פירסינג נחשב בדרך כלל כמגביר את ההנאה האירוטית. טבעת מתכת או חתך על הפין מספקים תחושה נוספת לבן זוג מיני, מה שהופך גבר עם פירסינג לקצת יותר מעניין במהלך יחסי מין. סוגים מסוימים של פירסינג יכולים גם לחשוף את הרקמות הפנימיות העדינות של הפין במהלך פעילות מינית, ואנשים עם סוגים אלה של פירסינג מדווחים על הנאה מינית עזה יותר כתוצאה מכך.

תופעות לוואי של פירסינג לפין

הגדלת אורך ועוצמת האורגזמות נראית אידיאלית, אך יכולות להיות תופעות לוואי חמורות הקשורות לפירסינג, כולל אלו המפורטות כאן:

  • הַדבָּקָה: גברים שהולכים לסלון שאינם משתמשים בכלים נקיים, או שבהם נעשה שימוש חוזר בתכשיטים, עלולים לפתח זיהומים בעקבות הפירסינג; אפילו זיהומי staph וגנגרנה דווחו כתוצאה מפירסינג עם כלים לא סניטריים. זיהומים מסוג זה עלולים להסתיים בסכנת חיים אם גברים לא יקבלו טיפול רפואי מיידי.
  • פציעה: כמה גברים, כולל אלה שהלכו למכוני מוניטין, ראו את הפירסינג שלהם משתבש בצורה נוראית, מחוררים את השופכה או אפילו את שק האשכים. כאשר זה מתרחש, גברים עשויים להתקשות בשליטה בזרם השתן, או שהם עשויים לגלות שהם אינם מסוגלים לייצר זרע, וכתוצאה מכך לאי פוריות.
  • תגובות אלרגיות: התכשיט עצמו עשוי להיות בעייתי גם עבור גברים מסוימים, ולגרום לתגובות אלרגיות כולל נפיחות, גירוד או דימום, וייתכן שיהיה צורך להסיר את התכשיטים כדי לפתור בעיה זו.
  • הִצטַלְקוּת: במקרים מסוימים עלולה להתפתח צלקות עקב הטראומה לרקמת העור. העור הפגוע עלול לגרום לקשיים במהלך זקפות, שכן רקמת צלקת נוטה לא להתרחב באותו אופן כמו העור שמסביב; זה יכול לגרום לכיפוף כואב או לבליטות ולקושי בקיום יחסי מין.

טיפול בפין לאחר פירסינג

כדי להפחית את הסיכון לבעיות פוטנציאליות הקשורות לפירסינג לפין ולקדם את בריאות הפין הכללית, יש צורך בתשומת לב נאותה לטיפול בעור הפין. ניקוי מסביב לפירסינג בזהירות ובאמצעות א קרם בריאות הפין מכיל ויטמינים ומינרלים חיוניים (רוב אנשי מקצוע הבריאות ממליצים על שמן אדם 1) יכול לעזור לחסל חיידקים מזיקים ולקדם ריפוי, כמו גם להפחית את הסבירות להתפתחות רקמת צלקת. בנוסף, קרם ויטמין איכותי יכול לסייע ביצירת עור רך, חלק ומגיב על הפיר וראש הפין.


Source by John Dugan

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments