פירסינג פה לא צריך לגרום לנזק דנטלי

מכיוון שטבעות לשון וטבעות שפתיים הן לרוב מתכת, יש להן פוטנציאל לגרום לשחיקת שיניים או לנסיגת חניכיים. יש סיפורי אימה בכל רחבי האינטרנט על הנזקים שתכשיט הגוף הזה יכול לגרום. עם זאת, אל תשכחו שלכל סיפור יש שני צדדים ושאם תקפידו על טיפול נאות ותעברו בדיקות קבועות, פירסינג הפנים שלכם יכול להיות בטוח לחלוטין.

הדבר הראשון שעליכם לקחת בחשבון כאשר עושים פירסינג בלשון או פירסינג שפתיים הוא שימוש בתכשיטי גוף מפלסטיק או ביופלסט. זה עשוי מחומר סינטטי שיגרום הרבה הרבה פחות נזק לחניכיים ולשיניים שלך. הוא רך וגמיש יותר ולפי הדיווחים הוא "החומר הטוב ביותר לתכשיטי גוף".

תכשיטי ביופלסט מגיעים במגוון עצום של צבעים ועיצובים ועלותם בערך כמו תכשיטי פלדה או טיטניום בסגנונות דומים. יש המדווחים שהכדורים על תכשיטי ביופלסט נוטים להתפשט (לא מסוגלים להתברג בגלל חוטים הרוסים) בקלות רבה יותר מאשר על טבעות לשון מתכת, אבל אם זה ימנע עבודות שיניים יקרות בעתיד, זה שווה את זה.

דוחות רופאי שיניים מראים שטבעות לשון מסורתיות, טבעות לשון רשת ואפילו טבעות שפתיים יכולות להיות בטוחות עבור לובשים כל עוד הם שומרים על ניקיון ושומרים על בדיקות השיניים הרגילות שלהם. מצד שני, רבים מסכימים שלפירסינג הלברט יש את מירב הפוטנציאל לנזק. הסיבה לכך היא שגב המתכת כל הזמן נוגע ומשפשף את השיניים וגורם לשחיקת אמייל ולזיהום.

זה לא חייב להיות המקרה אם אתה משתמש בטבעות לשון מפלסטיק או ביופלסט. ישנם עשרות אתרי אינטרנט וחנויות קמעונאיות רבות שמוכרות סוג זה של תכשיטי גוף. אל תקריב את בטיחות הפה שלך או את הסגנון האישי שלך; לנקב כל דבר שאתה רוצה רק הקפד להשתמש בחומרים המתאימים כדי למנוע ולפגוע.


Source by Therese Kuster

About admin

Check Also

הליכי הפין יוצאי הדופן – אמנות הפין המפתיעה ביותר

כשזה מגיע לפין של גבר, בדרך כלל אין יותר מדי הפתעות כשמגיע הזמן לחשיפה המינית …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments