פירסינג של טראגוס ואנטי-טראגוס

פירסינג טראגוס ופירסינג נגד טראגוס הופכים פופולריים יותר ויותר – למעשה, פירסינג טראגוס הוא כיום אחד מפירסינג האוזניים הנפוצים ביותר בסביבה. פירסינג אוזניים הם הצורה המוכרת ביותר של פירסינג בגוף, והטראגוס והאנטי-טראגוס הם ביטויים טריים של פירסינג תנוך האוזן היומיומי.

הטראגוס הוא חתיכת סחוס קטנה ועבה שבולטת מתעלת האוזן. כדי להבין את המיקום המדויק של הטראגוס, הנח אצבע ליד הפינה החיצונית של העין. מנקודה זו, עקבו אחרי האצבע לאחור, בקו ישר, עד שתגעו באוזן. החלק הראשון של האוזן שלך שתרגיש הוא הטראגוס שלך. אתה אמור להיות מסוגל לתפוס את הגוש הקטן הזה בין האצבעות שלך – זה המקום שבו הפירסינג יעבור.

יש כל מיני תפיסות מוטעות לגבי הטראגוס. יש אנשים שינסו לומר לך שפירור הטראגוס שלך ישפיע על שיווי המשקל שלך – זה פשוט לא נכון. שיווי המשקל שלך מושפע מנוזלים בתופי האוזניים שלך, הממוקמים עמוק בתוך האוזניים שלך, והם רחוקים מכל משטח שניתן לנקב. לטראגוס אין שום קשר לשיווי המשקל שלך, אז אל תלך שולל על ידי אנשים חסרי השכלה שעשויים לנסות ולהגיד לך אחרת. למעשה, המטרה היחידה שיש לטראגוס היא להחזיק את האוזניות שלך (כגון אוזניות האייפוד הסטנדרטיות) בצורה מאובטחת באוזניך; ולאחר פירסינג, יש אלפי אוזניות לבחירה שלא יעצבנו את הפירסינג שלך. בכנות, לטראגוס אין שום קשר לאוזן שלך, לשמיעה שלך או לאיזון שלך. זה רק דש של סחוס – אולי אם בני אדם יפתחו סונאר ואיקו-מיקום הטראגוס יהיה שימושי (טרגוסים סופר מפותחים עוזרים לעטלפים להשתמש בסונאר, למשל) – אבל למרבה הצער, על המין שלנו, זה רק משטח שמתחנן לניקוב !

את הטראגוס מומלץ לנקב בטבעת חרוז שבויה, אך משקולת תספיק. הסיבה שטבעות מועדפות כמעט תמיד עבור הפירסינג הראשוני בניגוד למשקולות היא כי טבעות נוטות להחלים מהר יותר, טוב יותר ובטוח יותר. לאחר ההחלמה, אתה יכול להשתמש בכל סוג של תכשיט, אפילו תכשיטים טיפוסיים השמורים בדרך כלל לאני אוזניים. הפירסר שלך יעזור לך לבחור איזה גאג' מתאים לך (ואגב, הרחבת הטראגוס היא לא דבר בלתי ידוע, אבל נדיר), לסמן את המיקום על האוזן שלך, ולדחוף את המחט ישר דרך. חלק מהפירסרים עשויים לשים פקק מאחורי הטראגוס כדי "לתפוס" את המחט, חלק מהפירסרים פשוט משתמשים במהדקים כדי לעזור למחט לעבור, ואחרים פשוט משתמשים בידיים שלהם. כל פירסר שונה, ולכן הם יחוררו לפי הסגנון שלהם. מהדקים הם השיטה הנפוצה ביותר, ואנשים רבים מדווחים שההידוק בפועל לאבטחת העור כואב יותר מהפירסינג! הפירסינג בטראגוס צריך להיות ללא כאבים – אין שם הרבה עצבים – אבל יש אנשים שחשים כאב קל וזמני. בגלל שהוא כל כך קרוב לאוזן, יש אנשים שאפילו אומרים שהם שומעים קצת "פופ!" נשמע כשהמחט דוחפת. אם תשמע מעט רעש, אין מה לדאוג. ברגע שהמחט נכנסת, התכשיטים מוחקים למקומם ומאובטחים, וסיימת! כל התהליך, מההכנה ועד הסוף, לא אמור לקחת יותר מחמש דקות.

לטראגוס אכן לוקח זמן להחלים – לפעמים עד שנה עד להחלמה מלאה ומוחלטת. אנשים רבים מגרים את הפירסינג החדש שלהם על ידי הנחת הטלפונים הסלולריים המלוכלכים שלהם עד האוזן או על ידי שינה על האוזן עם הפירסינג. אני מציע לא לעשות אף אחד מאלה לפחות בששת החודשים הראשונים. אם הפירסינג שלך אכן נדבק (ולא כדאי לו עם טיפול אחר מתאים), השרו אותו במי מלח חמימים, אל תגעו בו עם הידיים, ואולי (באמצעות q-tip) שפשפו מעט שמן עץ התה מדולל סביב נוֹקֵב. לעולם אל תשתמש בכל סוג של אלכוהול, כי זה יעצבן ויצלק את הפירסינג שלך. הפירסר שלך ייתן לך סקירה מלאה של למה לצפות וכיצד להתמודד עם הפירסינג החדש שלך, אז שימו לב לעצות שלהם.

האנטי-טראגוס דומה מאוד לטראגוס. הוא מחורר באותו אופן, הטיפול לאחרי זהה, וגם זמן הריפוי זהה. כדי לאתר את האנטי-טראגוס שלך, הנח אצבע על תנוך האוזן שלך (בדרך כלל היכן שיהיה פירסינג האוזן הראשון של מישהו) ועם האצבע שלך, צייר קו ישר כלפי מעלה. דש הסחוס שאתה מגיע אליו לפני החלל הריק הוא האנטי-טראגוס שלך. הטראגוס והאנטי-טראגוס שלך ממוקמים קרוב מאוד זה לזה, והאנטי-טראגוס הוא בדיוק ההפך מהטראגוס. בדיוק כמו הפירסינג האחר, הפירסינג הזה לא משפיע על השמיעה או שיווי המשקל שלך. האנטי-טראגוס נדיר יותר מהטראגוס, בעיקר בגלל שאנשים רבים לא חושבים שהם יכולים לנקב את האזור הזה, אבל אפשר לנקב אותו והוא אכן נראה נהדר כשהוא נרפא. משקולת מעוקלת וחרוזי טבעת שבויים משמשים לרוב בפירסינג אלה.

אם אתה שוקל פירסינג נגד טראגוס או טראגוס, הקפד להשתמש באיש מקצוע מורשה. ברגע שהוא נרפא במלואו, אופן הקישוט או הקישוט של הפירסינג תלוי בך לחלוטין, ואפשרויות התכשיטים אינסופיות!


Source by James J. Jones

About admin

Check Also

טבעות בטן בטוחות יותר מתמיד

טבעות בטן הן כבר לא אחד הפירסינג המסוכנים ביותר שיש. טבעות בטן הרוויחו הכי הרבה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments