פענוח צאצאים (סיכויים לילד) מהורוסקופים

נישואים הם הצעד החשוב ביותר להמשך המשפחה. לידת ילד היא האירוע החשוב הבא שממשיך את המשפחה. אם הלידה נשארת בקשיים, גם נישואים עלולים להתקלקל. לכן, עניין הצאצאים הופך להיות חשוב מאוד עבור יחידים. שאילתות על נישואין וסיכוי ללידה הן שתי שאלות חשובות שמגיעות לרוב לאסטרולוגים.

אסטרולוגיה וודית מתארת ​​מספר שיטות לניבוי לידה מהורוסקופ יצוק כהלכה. הטקסטים האסטרולוגיים מתארים גם כמה שילובים ומצבים בהורוסקופ שעשויים להיות הגורם לחוסר ילדים או שעשויים לגרום לעיכובים בלידה. הוצעו גם אמצעי תיקון להסרת הבעיות הנוגעות לעניינים אלה.

לשיפוט הנושאים הקשורים לצאצאים, הנקודות הבאות הופכות חשובות מאוד בהורוסקופ של אדם. הורוסקופים מתפרשים בצורה שונה על ידי אסטרולוגים שונים בהתאם לניסיונם וליכולתם. לכן, יש לנקוט בזהירות הראויה בבקשת ייעוץ אסטרולוגי בנושאים אלו. הנקודות המפורטות להלן נחשבות בדרך כלל חשובות לניבוי לידה.

א) הבית החמישי בהורוסקופ חייב להיות חזק. זה אומר שצריכה להיות השפעה מועילה של כוכבי לכת אחרים על הבית החמישי. המיקום של כוכבי לכת מועילים בבית החמישי נחשב טוב. גם ההיבט המועיל בבית החמישי הוא טוב.

ב) הבית החמישי צריך להיות נקי מצרות. סבל לאדון החמישי על ידי "ראהו / קטו" או כוכבי לכת מזיקים לא נחשב טוב. ייסורים הנגרמים על ידי האדון השישי, האדון השמיני והאדון השנים עשר בהורוסקופ עלולים לגרום לקשיים בהבאת צאצאים בריאים. כוכבי לכת רטרוגרדיים בבית החמישי יכולים לפעמים לעכב את הלידה.

ג) גם הבית התשיעי נחשב חשוב שכן במקרה הוא הבית החמישי מהבית החמישי. לפיכך, הבית התשיעי הוא הבית המשני לשיפוט בנושאי צאצאים. גם הבית הזה ואדונו צריכים להיות נקיים מייסורים.

ד) יופיטר מסמל ילדים. יופיטר חזק וממוקם היטב מועיל בדרך כלל ללידה. עם זאת, מיקום צדק בבית החמישי עלול לעכב לעיתים את הלידה.

ה) כוכבי הלכת הזכריים כמו השמש, צדק ומאדים מספקים רמז כלשהו לגבי לידתו של ילד זכר. באופן דומה, כוכבי הלכת הנשיים כגון ירח ונוגה מציינים ילד נקבה. שבתאי ומרקורי מייצגים מין סירוס.

ו) "רהו וקטו" בדרך כלל מעכבים או מסבכים הריון. עם זאת, Rahu בהשפעה טובה יכול לתת לבת ו Ketu במצב דומה עשוי להעניק ילד זכר.

ז) "ספטמשא" היא טבלת החלוקה אשר קבע מהר"י פרשת לפיענוח ענייני צאצאים. מצבו של האדון החמישי של מפת הלידה וההשפעות על הבית החמישי והאדון החמישי של מפת ה"ספטמשה" חשובים לשיפוט בנושאי צאצאים.

ח) ענייני צאצאים יכולים להתפרש מה"לגנה" (עולה), ירח וצדק.

בעיות הקשורות ללידה הופכות חמורות מאוד במקרים מסוימים. הזוגות משתוקקים לילד אך לא התברכו בילד. ילדים נחשבים כמתנת האל. ה"סנטן גופאל סטוטרה" שנקבע ללידה, מלמד לקבל את האדון קרישנה בדמות ילד. זה משנה את התודעה עבור ילדים אוהבים כמתנות אלוהיות. בדתות אחרות גם ילדים מוצגים כמלאכים או "פאריסטה".


Source by Anand Sagar Pathak

About admin

Check Also

בחירת קריירה

אסטרולוגיה הודית היא מדע אלוהי. זה עוזר לאדם לא רק בהישגים חומריים אלא גם בהשגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments