ציוד קעקוע מקצועי וכלים של אמן קעקועים

אולפני קעקועים צריכים להיות מצוידים במלואם בכלים ובחומרים כדי ליצור שם מכובד בתעשיית הקעקועים. חשוב שחומרים אלו יישמרו על ניקיון וסטריליות מירבית.

מה צריך שיהיה לאמני קעקועים?

מכונת קעקועים

נקראים גם רובי קעקועים. זוהי מכונה בצורת אקדח כף יד המשמשת ליצירת הקעקוע. מוט המחט מחזיק את המחט ונע מעלה ומטה כדי להעביר את הדיו לעור שלך.

מכונת צילום תרמית

זה מאפשר למקעקע להעתיק את העיצוב לעור של אדם. זה יאפשר לאמן ולנושא לראות איך ואיך ייראה הקעקוע הסופי.

מחטי קעקוע

הם יכולים להיות עגולים המשמשים ליצירת קווים או גוונים. מחטים יכולות להיות גם שטוחות המשמשות להצללה. חשוב שהם יהיו לשימוש חד פעמי.

דיו לקעקוע

צבעי קעקוע מורכבים משני מרכיבים: פיגמנטים ומנשא. פיגמנטים הם אלו שמספקים צבע בעוד שמנשאים הם נוזלים המדללים את הפיגמנטים ומונעים מהם להתקבץ יחד. כמו כן, יש לו פעולת חיטוי.

כסא קעקוע

כיסא זה נעשה לנוחות הנושא וכדי לספק יעילות של עבודת האמנים. זה יגרום לנושא להרגיש רגוע בעמדה יציבה. כמו כן, ניתן לשנות את זה כדי להתאים את הנושא בנוחות בכל מיקום כדי לחשוף כראוי את האזור שבו הקעקוע יוצב.

עיצובי פלאש

אלו הם איורים של עיצוב שנוצר על ידי אמן קעקועים המוצג בדרך כלל במפורש בחנות כדי למשוך לקוחות ולגרום להם להעריך או לשפוט את כישורי האמנים. זה מגיע בשני חלקים: סטנסיל והפלאש המלא. שבלונות הן גבול או קווי מתאר בסיסיים של הציור. להיפך, עיצובי פלאש מלאים שלמים עם צבע וזה בעצם איך הקעקוע הסופי יופיע.

אביזרים נוספים כוללים סכיני גילוח חד פעמיים לגילוח האזור המיועד לקעקוע, כפפות חד פעמיות, כוסות דיו ומחזיקי דיו.

והכי חשוב, לחנות או לאמן חייבים להיות מכונת חיטוי כדי לעקר את כל הפריטים הניתנים לשימוש חוזר.


Source by Ralph A. Miller

About admin

Check Also

יש לך קעקוע? אתה עלול להיות בסיכון לסרטן

האם יש לך כרגע קעקוע או שוקל לעשות? אז כדאי לקרוא על ההשפעות של השגת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments