ציפייה לתאונות באמצעות אסטרולוגיה – הורוסקופ שנתי 2010

כאשר אדם נקלע לתאונה ולאחר מכן עובר את הטראומה הנפשית, הדבר הראשון שעולה במוחו בהחלמה הוא שהוא עובר תקופה לא טובה והמצבים הפלנטריים אינם נוחים לו. הוא שוקל לבצע הליכי תיקון כדי להפחית את ההשפעות הרעות.

השאלות הבאות עולות כמובן לאחר מכן.

האם לעמדות הפלנטריות יש קשר כלשהו לתאונות?

האם ניתן לנתח את הסיבות לתאונות באמצעות הורוסקופ שנתי?

האם נוכל לדעת את פרק הזמן שבו עלולות להתרחש תאונות?

האם ניתן לחזות תאונות באמצעות הורוסקופ שנתי?

"כן" היא התשובה לכל השאלות הללו.

יש לקחת בחשבון את הנקודות הבאות כדי לברר האם היליד חשוף לתאונות.

אדון המזל של Ascendant, הירח והשמש במפת הלידה.

טבעו של כוכב הלכת בסימנים:

החוזק של Asc, Moon ו-Sun.

התרשימים החטיבים: D1, D9.

ולבסוף טבלת המעבר.

ניתוח ההורוסקופ השנתי שלך לשנת 2010 יכול להנחות אותך על ידי מתן תחזיות בנושאים הבאים

ניתוח חודשי לשנת 2010

עמדות פלנטריות והשפעותיהן בשנת 2010

הקריירה שלך ב-2010

צפי פיננסי בשנת 2010

מערכות יחסים בשנת 2010

לכל שלט יש את הנכס שלו. לפיכך כל פרט שנולד במזל יחזיק במספר תכונות משותפות וחיוניות. העולה במזל טלה נוטה ביותר לתאונות ואילו בתולה הכי פחות נוטה לתאונות. זה נובע מעודף האנרגיה העצבית של יליד טלה לגנה וחוסר יכולתו לנהל אותה בצורה נכונה. כמו כן יליד מזל דגים לגנה צפוי גם לתאונות. דגים המיוצגים על ידי שני הדגים בעלי הפנים אינם יכולים לקבל החלטות מהירות בגלל פעולת הרפלקס החלשה שלהם. יליד בתולה לגנה זהיר יותר ותמיד יחשוב פעמיים לפני תחילת הפעולה. ילידי מאזניים מותאמים היטב ולכן הם אינם ניתנים בדרך כלל לתאונות. בדרך כלל הילידים עם עולים בסימנים קבועים של מזל דלי, אריה ומזל שור נוטים פחות לתאונות. הם לא אוהבים שינויים, ביצוע בדיקות וכתוצאה מכך הם נצמדים לשגרה קבועה, וזו הסיבה הסבירה.

למזל בו מתגוררת השמש יש תפקיד משמעותי בבירור האנרגיה של היליד. אם האנרגיה גבוהה, גם הכוח להתאושש גבוה והנזק שייגרם יהיה קטן יותר. השמש היא כוכב לכת חם מאוד ועז. זה נינוח כאשר הוא שוכן בשלטים דומים. אבל כשהיא שוכנת בסימנים מימיים כמו עקרב, מזל דגים וסרטן, זה לא יהיה רגוע ובכך יגרום לתאונות. באותו אופן, כאשר השמש מתגוררת במזל גדי ובקשת, הטבע העז מתרכז ומצטמצם למקום מסוים וזה מגן על הפרט. כמו כן כאשר השמש שוכנת במזלים הקבועים דלי, אריה ושור, נראה שהטבע העז מוגבל על ידי האדם ולכן יש פחות סיכויים לנזק ולתאונות.

אסטרולוגיה וודית נותנת דגש לכך שירח נמצא במזל חביב, משלו או בדרג גבוה לרווחת האדם. ירח מעניק חיים לאדם ומונע מהיליד להיות נפגעים. היבטים מועילים ישפרו את הבריאות וההגנה לאדם. אפילו היבטים מאלפיים יהיו טובים יותר מאשר אם אין היבטים לירח. המצב הכי לא בטוח הוא קבלת הירח במפת הלידה נטול כל היבט. למעשה כל יוגות הבלרישטה שנכתבות נגזרות ממיקום הירח, כוחו וסוג ההיבטים שהוא מקבל. הירח המאכלס את סרטן, עקרב, דגים ומזל שור יהיה רגוע ולכן הוא יספק הגנה מרבית לילידים הללו. ירח במאזניים ובקשת יספק גם תוצאות חיוביות הנוגעות לבריאותו של היליד. ירח במזלות שבתאי של מזל דלי וגדי ומזל טלה יתאימו יותר לתאונות, חתכים, חבורות, חום מאחרים. כמו כן, ירח המאכלס את הנקשתרה של מאדים ושבתאי יהיה נוטה יותר לתאונות מאחרים. במפת הלידה נוכחות של היבט שלילי ממאדים או שבתאי ועד לירח מעידה על כך שהיליד נוטה יותר לתאונות.

בהמשך הדבר החשוב שיש לבחון הוא הפוסקים. השלט שבו ממוקמים השמש, לגנה והירח מחייב לקבל היבט או מערכת יחסים טובה עם אדון הגורם שלו. קשר זה יקבע אם היליד נוטה לתאונות או לא. לדוגמה, אם הירח נמצא במזל שור, זוהי עמדה משמחת מכיוון שהירח מרומם ויספק ביטחון מירבי. אבל אם הפוסל שלו נוגה ממוקם בבית ה-12 ממזל טלה, סביר להניח שהוא חסר מזל והירח יאבד את יכולתו להציע הגנה. דוגמה נוספת תהיה טלה לגנה ומפסידו מאדים המאכלסים את הבית ה-12 בדגים. מיקום זה יביא לתוצאות שליליות והיליד יהיה מועד לתאונות.

הבית ה-12 ועמדתו של אדוניו ממלאים תפקיד משמעותי בבירור האירועים המתרחשים מבלי לתת לנו כל שליטה עליו. אם השלטים הקבועים מתבררים כבית 12, זה משמח שכן הוא עובד בעדינות וגם האפקט מוגבל לאזור מסוים. אם אדון הבית ה-12 מזדמן להתגורר בסטאנה של אפאצ'איה, זה מספק תוצאות טובות. זה מציע את ההגנה המקומית מפני תקלות וכל תוצאות שליליות בלתי מוצדקות אחרות.

הבית ה-8 ועמדתו של אדונו מציעים לנו מושג על המקום והזמן וגם על האופן שבו התאונות עלולות להתרחש. מיקומו של האדון ה-8 ב-Asc מצביע על פגיעה בגוף ויגרום לליד להיות נוטה לפציעה. מיקומו ב-upachaya sthana מספק ביטחון ליליד. מיקומו בבית 8 משפר את אורך החיים. השלט או הבית בו הם מתגוררים מספקים לנו ידע על הפגיעה בגוף שעלולה להתרחש. לדוגמה, עבור יליד עולה מזל טלה, נוגה מתגלה כאדון בית 8 ומיקומו בדגים יגרום לפגיעה בשוקיים.

בית 4 מרמז על סיום כל הנושאים והוא גם מעיד על תאונה קטלנית. לפי KP אדון הבית הרביעי, אדון הכוכב שלו, אדון המשנה הרביעי, שיש לו זיקה כלשהי לבית ה-8 או ה-12, גורם לתאונות. היליד נוטה לעבור תאונות במהלך המאה דאשה, אנטאר דאשה, פראטיאנטר דאשה או סוקשמה דאשה שלו. תאונות עשויות להתרחש גם במהלך התקופות העיקריות ותת-התקופות של אדוני מרקה ובדהקה או כוכבי לכת הממוקמים בהם.

כוכבי הלכת שבתאי ומאדים קשורים לתאונות. גם המיקום של אורנוס, נפטון ופלוטו אמור להיות חשוב בכל הנוגע לתאונות. איזשהו שילוב סביר עבור ילידים המועדים לתאונה הוא כאשר מאדים וראהו נמצאים בבית עלייה או בבית שני, מאדים בעלייה, שבתאי במעלה, מאדים או שבתאי בבית השלישי, מאדים או שבתאי בבית 5. תקופת הדשה מחייבת להיבדק עד לרמת סוקשמה דאשה. כל שילוב והשתתפות של בית י"ב, ח', ד' יגרמו לתקלות או אשפוז במהלך התקופה.

לבסוף לטרנזיטים יש תפקיד חיוני. אם תקופת הדאשה מצביעה על תאונות כלשהן והמעברים אינם מגבים אותן, אין סיכוי שהיליד יפגוש תאונות. עובדה זו מחייבת בדיקה מפורטת. תאונות עלולות להתרחש במהלך תקופת המעבר של כוכבי לכת מאלפיים המאכלסים או משקפים את הבתים המפליים או את תנוחת הלידה של הירח, השמש או לגנה. חיזוי שנעשה רק על תקופות דאשה ללא בדיקת מעברים לא יספק תוצאות מדויקות. ההיבטים של כוכבי לכת מועילים במעבר על לגנה, הירח והשמש יסייעו ליליד לנהל חיים בריאים וללא תאונות.


Source by Apoorve N Saxena

About admin

Check Also

הורוסקופ חודשי עקרב מרץ 2011

סוף 2010 הותיר אותך עייף מכל הסכסוך, מרץ 2011 הוא הזמן המושלם להסדיר את הנשימה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Recent Comments